Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 G&P do 450fps i do 500 fps!


Recommended Posts

Witam, chciał bym się dowiedziec jakie części powinienem wymienic w replice M4A1 G&P LINK, abym mógł przetuningowac tą replikę do 450fps i 500fps. Dobrze by było gdyby te części były niezłej jakości, ponieważ chciał bym aby ta replika trochę wytrzymała...

 

Mogli byście pisac np. w ten sposób:

 

450fps:

-ple

-ple

 

500fps:

-ple

-ple

-ple

 

Z góry dzięki..

Link to post
Share on other sites

A czy do ~450fps nie można zostawić zębatek w spokoju, a wymienić tylko sprężynę (M120), tłok i wsadzić BU?

Stockowe zębatki szybko zakończą swój żywot, czy te kilka()naście k kulek powinny przejść?

Edited by punix
Link to post
Share on other sites

Koledzy, nie wiem jak w przypadku M4A1 (podejrzewam, że tak samo) ale w SAM-R do osiągnięcia 450fps wystarczy założyć sprężynę M130. Koniec zmian.

Pelc, polecam w temacie Kubaforge z Kombinatu, on właśnie z powodzeniem hula z czymś takim.

W M4A1 zapewne będzie nieco mniej fps choćby za względu na długość lufy.

Do 500 fps:

Mam 495 fps na BU Systemy, STU Systemy, tłok DF tytanowy, M140, lufa stockowa 509mm.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Witam, chciał bym się dowiedziec jakie części powinienem wymienic w replice M4A1 G&P LINK, abym mógł przetuningowac tą replikę do 450fps i 500fps. Dobrze by było gdyby te części były niezłej jakości, ponieważ chciał bym aby ta replika trochę wytrzymała...

 

Mogli byście pisac np. w ten sposób:

 

450fps:

-ple

-ple

Ostatnio robiłem podobne zmiany więc podaję (ceny z ASGShopu):

Zębatki STU CA - 199 zł

Cylinder typ 0 Deep Fire - 47 zł (zmiana cylindra wynikła ze wstawienia długiej lufy)

Głowica tłoka Deep Fire - 58 zł

Sprężyna Guarder M130 - 55 zł

 

Na stockowej lufie 300 mm - 430 fps na 0,2 g

Na lufie 509 mm 6,04 mm Guarder (139 zł) - 460 fps na 0,2 g (lufa wystaje z repliki, jest schowana w tłumiku QD.

Do nowej lufy doszła nowa komora i gumka HU (ok 150 zł).

Dzieki wstawieniu dodatkowo lufy zewnętrznej dwuczęściowej CA mogę łatwo zmieniać lufy od stocka (CQB/R) po parasnajperkę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...