Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

O Low-cap'ach do MP5'tek.


Recommended Posts

Ostatnio, jak już znacznej części airmaniaków, znudziło mi się używanie hi-cap'a i przerzuciałem sie na low-cap'y. Jestem posiadaczem MP5A4 (ICS) i mam magazynki firmy CA. Jak podłącze świeżo naładowaną baterie do mojego guna i zaczne strzelać z low-capa to nie wszystkie kulki są wystrzeliwane za pierwszym pójściem tłoka. Chodzi o to że sa puste strzały (coniektóre na serii ciągłej). Nie jest to wina maga bo na pojedyńczym ogniu wszystko jest ok. I teraz mam takie pytanko - czy przerabiał któs magazynki do mp5tek tak by była w nich mocniejsza spręzynka? - żeby kulki były szybciej wypychane z maga ?

PS. Bateria jest normalnie 8.4v nie mowie juz o 9.6v :)

Link to post
Share on other sites

Sprężynę z maga najlepiej wyjąć, na jakimś pręcie "ścieśnić" do końca i obficie nasmarować olejem silikonowym. Można również śiknąć sporo na wacik i oliwić każdy zwój :P Po takim zabiegu sprężyna lepiej działa, nie skrzypi i nie powoduje zacięć. Jeśli jednak po naoliwieniu dalej jest takie zjawisko to faktycznie trzeba mocniejszą załatwić (istnieje wtedy problem, że "trzymacz" kulek w magu może nie wytrzymać naporu silnej sprężyny).

Link to post
Share on other sites

Dziwne, bo moj low-cap MP5, wlasnie produkcji CA ma zupelnie odwrotna przypadlosc!

 

Sprezyna jest za mocna i zdarzaja mi sie strzaly dwoma kulkami na raz, tylko na ogniu pojedynczym, bo na serii jest wszystko jak najbardziej w porzadeczku. Problem ten wystepowal najmocniej jak mag byl nowy, teraz sie sprezyna chyba troche wyrabia i jest to sporadyczne zjawisko.

 

Jest raczej na pewno problem z magazynkiem, bo to samo dzialo sie na moich odydwu MP5ach i nie za bardzo rozumiem co do tego ma akumulator???

Link to post
Share on other sites

Ja mam w magazynku TM ten sam problem, co Pikace. Pierwsze z maga klinują się w hop-upie. Jak załaduję ok 10 mniej, to wtedy wszytko działa pięknie. Próbowałem ścisnąć sprężynę, ale nic nie dało. Tak jakby podawała za mocno i klinowała kulki. Problem mam i na ogniu pojedynczym i na serii.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...