Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Potrzebna pomoc przy HOP-UP'ie


Recommended Posts

Witam dopiero co zakupiłem nową repliczke i mam problem z HOP-UP !

Po pierwsze wypad mi w nim dystanser i nie mam pojecia gdzie on jest umieszczony wiec prosze o jakies schematy gdzie on powinien sie znjadowac.... Oraz regulacja hop-up chodzi bardzo ciezko zeby przekrecic (to takie kuleczko do regulacji :roll: ) trzeba dużej siły i bez srubokreta i młotka sie nie obejdzie......

Będe niezmiernie wdzieczny o expressowe odpowiedzi !!!

Link to post
Share on other sites

Dystanser powinien się znajdować pomiędzy gumką HU i "takim czymś" plastikowym(bądź metalowym) dociskającym gumkę.

A jeśli regulacja chodzi bardzo cięzko to być moze body jest za bardzo dokręcone i blokuje regulacje. Też tak miałem jak składałem swoją replike.

Poluzuj troszeczke srubke od boty tuż przy regulacji HU.

A w ogóle jaką masz replike?

Link to post
Share on other sites

M16A3 z granatnikiem (podczepionym na takiej chłodniczce) ! G&P (WGC Costum)

Nic nie widac w tym hop-upie gdzie ten dystanser idzie :???: Byłbym BRADZO wdzieczny za schemat jakis ...... Co do tej srobki co ciezk chodzi to napewno nie body bo jak wyjme HOP-UP to tak samo chodzi..... :wink:

 

Czy HOP-UP bedzie dzialal bez dystansera :?:

Link to post
Share on other sites

Co do ciężkości regulacji - poluzuj śrubkę trzymającą pokrętło regulacji...

 

Co do dystansera - odkręć wszystkie pokrętła do regulacji hopa (te plasticzane tryby). Następnie odchyl w górę tę plastikową dużą część, która dociska hopa. Zobaczysz tam taki jakby plastikowy kołek wystający z tego elementu (średnica tak z 0,7mm). Tam powinien znajdować się dystanser

Link to post
Share on other sites

Zobacz to:

http://img254.imageshack.us/img254/5295/08...1ab88787pa0.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/5870/3a...a46a3372ve3.jpg

 

Tak, dystanser włóż po włożeniu lufy wraz z gumką do komory. Powinien on lezec na gumce w miejscu w którym będzie ona dociskana przez to niebieskie "coś", czyli w tym miejscu które bedzie sie wysuwać i podkręcać gumkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...