Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Znak czasow....

Te 10 lat temu takie pytanie to by chłopakow zatkalo ;) Jakos sie nie spotkalem zeby "nowa" manierka spowodowa jakies problemy. Nawet moje manierki WH/SS mimo polwiecznego stazu w wardlaniu sie po strychach :) Jedynie kubki od manierek przechodzily mycie - jak sama wskazuje kubek sluzy do gotowania chinskich zupek :D A po nich zawsze cos zostaje.

Genralnie rzecz biorac jak ktos chce zeby bylo czysto/sucho/cieplo i nie wialo to niech lepiej siedzi w domu.

Link to post
Share on other sites

Eeeej, ja też chce być fajny. Michael Jackson umarł, bo pił z manierki z '85 roku!

 

Na poważnie, to mam taką zakupioną w stanach, która capi niemiłosiernie, jak się wleje samej wody to zostaje posmak takiego starocia (tak jak śmierdzi w demobilach, sorry cħłopaki), sprawę rozwiązuje woda z cytryną. A na bakterie to jasne, że spirytus.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Najfajniejsi w tym wątku są dwaj kolesie, ten ktory twierdzi że można hiva dostać i ten ktory pisze że hiv umiera w kontakcie z powietrzem...

 

Z tym HIF'em to był luźny żart, myślałem, że KAŻDY się domyśli... :roll:

Link to post
Share on other sites

Niech ktoś już zamknie ten wątek, bo się kopalnia bzdur z tego powoli robi. W tych manierkach nic nie ma - ani HIVa, ani malarii, ani gazów bojowych w proszku. Jeśli nawet są jakieś bakterie, to w najgorszym wypadku czeka was sraczka, ale zakładam, że nie pijecie z brudnych. Mikroby to nie jakieś superorganizmy, bardzo łatwo giną przy kontakcie ze zwykłymi środkami do czyszczenia (np płynem do naczyń).

 

Nie ma co trząść portkami przed mikrobem z manierki, z której pijecie może raz na tydzień, gdy możecie złapać gruźlicę od żula w tramwaju, którym jeździcie codziennie. Jak często robicie sobie prześwietlenie płuc?

Edited by mmaruda
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...