Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GR-16 (v.2006/7)G&G vsM15 A2 Carbine LEVEL I / 370 - 400 fps Classic Army


Recommended Posts

A ja jestem odwrotnego zdania. Flaki zdecydowanie na korzyść nowych M15, a z wierzchu też mi się bardziej podobają. Do tego jeszcze dochodzi magazynek normalnych rozmiarów.

 

Ale różnice są na tyle nieznaczne, że można je pominąc na korzyść gustów i wewnętrznego przekonania o słuszności zakupu :) (poza magiem, bo dodatkowe centymetry bolą jak się leży na glebie oraz przy noszeniu w ładownicach itp.).

 

Dodatkowe kryterium to konfiguracja modeli - CA nie ma jeszcze wersji SD/SF, z kolei G&G nie ma kolb SF poza jednym modelem, za to ma aku w dodatkowym magu, albo kolbę SOPMOD.

 

Teoretycznie też G&G mają w stocku preckę, ale co są warte takie precki (czy raczej pół-precki), to ostatnio wyszło w testach, które jeden Niemiec przeprowadził na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym.

 

Aha i te 370fps w CA masz na 100% jak ASGShop tak pisze, bo oni to mierzą, a te 360fps na stockowym G&G to masz wg zapewnień producenta, które można sobie rozbić o kant, bo czasem są egzemplarze z 300 fps też. Więc albo trzeba zmierzyć w sklepie, albo samemu potem dopieszczać w razie wtopy.

 

No i ja też brałbym A4. To jednak potem ma znaczenie, również przy odsprzedaży. Wersje A2 osiągają dużo niższe ceny - mały popyt.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...