Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prec Lufa Python


Recommended Posts

WItam.

 

Czy ktos uzywa lufy lub mial do czynienia : BLACK Python lub DeepFire ??

 

Od siebie dodam ze black python - 6.03mm a Deep - 6.04mm

Bardziej zalezy mi na Black'u.

Czy do tych luf nadają sie pestki bo tak sie sklada ze mam dosc duzy zapas ich.

 

Za pomoc i odpowiedzi dzieki z gory, jesli ktos ma link gdzie jest dyskusja na temat lufy Black Python - podajcie linki, posta pisze z telefonu i opcji szukaj nie moge zbytnio uzyc

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

skąd się biorą tacy ludzie?.... :wink:

 

Diablo masz jakis problem :wink: :wink: ??

Po 1- nie wiedzialem ze ta lufa :Black Python nazywa sie MAD BULL

Po 2- napisalem ze nie moge urzyc opcji szukaj bo pisalem z telefonu

 

Sorki za OFF topic

 

MOD: A nie masz słownika w tym telefonie? Pozdrawiam. SJP.

Link to post
Share on other sites

W rzeczywistości MB ma średnicę 6,07 lub 6,08 (nie pamiętam) w miejscu wejscia w komorę HU a 6,03 na swoim końcu. Ma to zmniejszyć ryzyko zacinki kulki. Miałem MB i byłem bardzo zadowolony, poprawia celność i nieco fpsy. Za taką kasę- polecam.

 

nie chce zakladac nowego tematu,

 

ale czy ta komora http://madonion.eu/wyswietl_produkt.php?id...cf824f1da2ec5c6 bedzie pasowala do Ak Cymy ?

Edited by kobielczak
Link to post
Share on other sites

nie chce zakladac nowego tematu,

 

ale czy ta komora http://madonion.eu/wyswietl_produkt.php?id...cf824f1da2ec5c6 bedzie pasowala do Ak Cymy ?

 

 

O ja pier###e :wink: to jest już przesada, najpierw wywalasz taki temat, a potem do tego sam piszesz w nim o czymś zupełnie innym :wink: :wink: :wink:

 

MYŚLEĆ.............. to taki problem? :cry:

Edited by darude111
Link to post
Share on other sites

Akurat tak się składa, że chłopaki wykazują chęć "dania".

 

Tylko misiek009 - niby jak mamy to przetestować? Popatrzeć do środka i napisać, czy ładne? No ładne. Zawsze jak przychodzą nowe części to oglądam i pisze co widać.

 

Ja takiej maszyny jak ta z niemieckich testów w garażu nie trzymam, a każdy inny test luf to szamaństwo.

 

Co do testów FTK. Bardzo chętnie. Ale skąd ja wezmę zębatki i silnik, żeby wywalić te 5-10k kulek na auto i i napisać, że jest ok? Bo swojego nie dam :D Resztę (aku, replikę, kulki) mogę dać.

 

Taki test kosztuje i właśnie nie tylko ten tłok, ale głównie resztę, bo samego tłoka nie ma jak przetestować.

 

A całej platformy testowej, to raczej SpecShop nie będzie sponsorował, bo kurcze sklep też forsy nie drukuje.

 

Ale podsunęliście mi pewien pomysł i zobaczę co da się zrobić. W sprawie tłoka, bo sprawa luf wg mnie jest przegrana.

 

Lufy JBU na trzy rzuty okiem są takie same jak MB, tylko kolor mają inny. Serio, podobieństwo jest uderzające.

Link to post
Share on other sites

JBU są tak samo lekkie jak MB.

 

Na oko owszem można coś tam powiedzieć. Moge wziąć jedną od Speców i porónać z MB i Systemą.

 

MB na bardzo dobre oko różniły się od Systemy, choć wyłazi to przy dłuższych lufach i większych fps.

 

Przy krótszych i bardziej stockowych giwerach było podobnie. To trudno określić naprawdę.

 

Ale wezmę i zobaczę.

 

No ale misiek, litości, przecież nie kupisz sobie JBU, żeby zaoszczędzić te parę groszy :D? Chyba, że akademicko pytasz ;)

Link to post
Share on other sites

Pewnie że akademicko :D Gdyby było coś na rynku pokroju KM Heada tylko że o mniejszej średnicy...

 

Głównie potrzeba mi doszczelnienia układu (lekki wzrost FPS) i polepszenie celności (oczywiście nie "celność snajpera", ale celność wsparcia dalekiego zasięgu - stockowa lufa (chociaż 510) jest cholernie niecelna ;) )

 

Już miałem nadzieję że JBU jest ze stali... albo chociaż z mosiądzu. Aluminium odpycha z powodu patyny (codzienne powiększanie się średnicy średnicy)...

Link to post
Share on other sites

Pewnie że akademicko :D Gdyby było coś na rynku pokroju KM Heada tylko że o mniejszej średnicy...

 

Głównie potrzeba mi doszczelnienia układu (lekki wzrost FPS) i polepszenie celności (oczywiście nie "celność snajpera", ale celność wsparcia dalekiego zasięgu - stockowa lufa (chociaż 510) jest cholernie niecelna ;) )

 

Już miałem nadzieję że JBU jest ze stali... albo chociaż z mosiądzu. Aluminium odpycha z powodu patyny (codzienne powiększanie się średnicy średnicy)...

 

Patyna to zasadniczo miedź i stopy , inne to pasywacja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...