Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ravic

Użytkownik
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,393 profile views
 1. Witam. mam takie części wycięte na laserze ze stali. Tylko otwór trzeba nagwintować .
 2. Mam takie części wycięte na laserze ze stali . Jedyne co pozostaje to nagwintować otwór .
 3. Albo coś takiego : http://i128.photobucket.com/albums/p200/johnsnz/Lowe%20Alpine%20Sting/DSCF0089.jpg Są szelki do tego . To się nazywa side pouch i można nosić w konfiguracji pojedynczej jak i podwójnej.
 4. ravic

  Kolba stała

  Teraz pytanie jak schować radar w kolbie od emki :P .
 5. http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/index.php?/topic/196133-we-l85/ Link do Arnie's do tematu o tej replice. Trzeba się zarejestrować oczywiście.
 6. Ja miałem też problem z zaworkiem nabijania. One są rozbieralne, a części do niego weźmiesz z zaworka KJW od maga gazowego, ale gdzie dostać to nie wiem.
 7. Gdyby ktoś był ciekaw to cylinder z tego podchodzi bez żadnych przeróbek do warriora .
 8. Link do repliki w sklepie : http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/produc...id=7&cat=19 Zdjęcia :
 9. Mam problem z Granatem CA . Takim : http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1929 Mianowicie zawór od nabijania mi padł i nie wiem skąd wsiąść nowy. Wiem że zawory madbulla nie pasują bo już to sprawdzałem. Czy te od klamek KJW będą pasować, ew od czegoś innego, bo zestawu naprawczego z zaworkiem nie ma nigdzie , lub ja znaleźć nie potrafię. Pozdrawiam
 10. Mam problem z Granatem CA 168 . Mianowicie zawór od nabijania mi padł i nie wiem skąd wsiąść nowy. Wiem że zawory madbulla nie pasują bo już to sprawdzałem. Czy te od klamek KJW będą pasować, ew od czegoś innego, bo zestawu naprawczego z zaworkiem nie ma nigdzie , lub ja znaleźć nie potrafię. Pozdrawiam
 11. Zdjęcia nie mam bo szyna jest w Polsce, a ja nie. Ale chodzi o zeszlifowanie pod innym kątem spodu rzeczonej szyny by pasowała do rączki transportowej.
 12. Ja mam taką przerobioną z Emkowej na taką co pasuje do elki.
 13. Jeśli luneta paruje od wewnątrz to jest nieszczelna, taki stan rzeczy nie powinien mieć miejsca, a jeśli ma to zrób tak jak pisał Arend....kup nową, znośną.
 14. Znalazłem recke : http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=53784.0
 15. Chodzi dokładnie o ten model : http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...products_id=740 Kombinował ktoś coś z tym w kwestii bebechów? W sumie cylinder gazowy, jak uszczelki i zawór? Jaka komora podchodzi do tego ta sama co do warriora? Replika napędzana bezpośrednio z cylindra nie mylić z G96.
×
×
 • Create New...