Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK Cyma028 AWARIA


Recommended Posts

A więc tak. Podczas strzelania wysiadła mi replika. Efekt jest taki, że silnik wydaje dzwięki jak chińska wiertarka z taniego marketu budowlanego. Nic nie strzela, zarówno na ogniu pojedyńczym i ciągłym jest jeden dzwięk- warczenie i obroty silnika. Przed rozkręceniem pragnął bym się dowiedzieć, czego mniej więcej szukać. Replika nie ma gwarancji, to mogę pogrzebać. Acha, regulacja śrubką w rękojeści nic nie dała.

Link to post
Share on other sites

Poszły zębatki lub "zęby" tłoka.Możesz także poŻądnie pokręcić kluczykiem imbusowym z dołu co pozwoli ci regulować nacisk silnika na zębatki.Jednak piszesz że już kręciłeś jeżeli dalej nie będzie zmiany możliwe jest to ta regulacja docisku silnika do zębatek niedziała bo jest to poprostu na śrubce może gwint sie wyrobił niepozostaje ci nic innego jak rozebranie repliki.

Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak porzadnie nazwać rzecz jej imieniem:DA sprężyna główna może być na "tutce z łożyskiem"?

Wytłumaczone iscie łopatologicznie , dzięki temu nie ma zbędnych pytań.

 

 

 

 

 

@pmantis od serwisowania się serwisy:P Ja dzielę się wiedza na forum i serwisuję repliki ludziom z okolicy :P

Edited by Diablo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...