Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full Metal - BOYI


Recommended Posts

ja miałem moją replikę jakos od września i tłok w super stanie. Batka 8.4. Teraz mam zmienione częsci m125 i niewiem co konkretnie jeszcze bo narazie jeszcze nie mam listy części, jest jeszcze lepsza komora hop-up i tłok inny napewno - zmienili mi za free bo zaraz po tuningu u gf się rozwalil. wczerśniej tylko z m120 miał 380 fps teraz ma podobno ok 415.

A tak do postu kolegi wyżej - nie potrzebny ci wzmacniany bo co, stock dobrze trzyma.

ej sollid a często waliles na auto? gdzie dokładnie pękł?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to w mojej też latają kulki na wszystkie strony. Może to z powodu nowości? Tak jak u ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Żeby była jasność. To nie jest temat o tuningu. Posty o tej tematyce będą usuwane tak szybko jak się pojawią. Wy tu piszecie o upgradzie i innych pierdołach robiąc kilka stron syfu. Pamiętajcie, że ktoś ten temat będzie czytał i nie będzie mu miło przedzierać przez wasze "śmieci", żeby znaleźć to co go interesuje. Tu mają być informacje dotyczące użytkowania, usterek, jakie części pasują a jakie nie (body, komory, lufy, magazynki itd. Tyle.

J.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Errata dla tych co źle zrozumieli :P czas życia chodziło mi oczywiście o szkielet GB, u mnie po pół roku trzaska średnio (ale tłukę dużo na auto). Replika sama trzyma się bardzo dobrze, zębatki ok, tłok stockowy nawet dalej działa (wykazuje już lekkie ślady zużycia, ale póki co śmiga ok :) ).

 

Sprężyny używam M120 Guardera i do tego BU też Guardera, ale teraz wsadzam coś mocniejszego, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie miałeś okazji przepuścić przez chrono z tym zestawem? No i jak się zmienił odgłos wystrzału - niby ten bu "cichy" jest? No i jak z rofem na tej 9,6?

 

Mam już przygotowane części stokowe z wgccustom (GP głównie) do włożenia, + m120 guardera i lożyska kulkowe 7 mm PJ (zobaczymy :D), ciekaw jestem co z tego wyniknie...

Link to post
Share on other sites

Rof na 9,6 jest duży, (zresztą na stockowej 8,4 też ten zestaw hula, chociaż nie za szybko :) ).

 

Na chrono było mierzone wyszło stabilne 360, z tym, że na 0,25 i na niewyzerowanym HU (nawet jak mam pokrętło w pozycji zerowej to i tak HU mi podkręca kulki).

Link to post
Share on other sites

Witam,

Od miesiąca jestem posiadaczem Mod0, z czego tydzień była w serwisie - zrobiło się coś takiego jak Kol. Jastra, wróciła naprawiona i działa ok, tylko nie potrafili mi powiedzieć co naprawili, ale mniejsza z tym, do czego zmierzam, czy ktoś z Was zna jakieś strony w necie o prawdziwych SPR-ach z opisami, galeriami itp? Interesuje mnie jak wyglądają te giwery pod kątem ewentualnej charakteryzacji. O wymianie wnętrza wiem po przeczytaniu tego wątku.

Pozdrawiam,

Edited by Marwaw
Link to post
Share on other sites

Marwaw. Ja jestem juz w 96% zadowolony. Dzisiaj dostalem email od firmy do ktorej wyslalem bron - reklamacja.

Witam

 

Tłok miał urwany pierwszy ząb. Wymieniliśmy na nowy.

 

Replikę odsyłamy dzisiaj.

 

Pozdrawiamy, Zbrojownia.

 

__________________________

Szybko sie uwineli.

 

Wlasnie tez chcialem zapytac sie o takie info o SPRkach. Wielkie dzieki. Michalll jest jakas sprezyna nie gorsza tylko nieco slabsza od M120 Guardera? Chcialbym wymienic zeby mi szkielet nie padl tak szybko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Stockowa sprężyna jest jakaś dziwna. Wydaje mi się krótsza niż inne.

Przed wczoraj naprawiałem ją kumplowi bo poszły mu 2 zęby w środkowej zębatce. To już drugi raz kiedy coś się zepsuło. Pierwszy raz poszła zębatka od silnika ale wtedy wysłał na gwarancji. Tym razem brakło mu cierpliwości.

Tak czytam wasze komentarze to widzę, że generalnie ta replika to jedna wielka psuja :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

jednak zęby xyt to loteria jednemu się łąmią drugiemu chodzą super. pozatym to zalezy jeszcze od eksploatacji broni (semi czy auto) Juz ją mam około pół roku i żęby super nic nie zjechane. tylko , że auto naprawdę mało używam.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich i dzięki za bardzo treściwy temat. I wbrew ostrzeżeniom admina na temat rozpisywania się nie na temat (tu mowa o tuningu) wszystkie Wasze posty pomogły mi w zdecydowaniu się na tą replikę (mod 0).

Także Wasze uwagi pomogły mi w zdecydowaniu się na wymianę cylindra w czasie przeglądu zerowego jaki był wykonany przy mnie w sklepie (wymiana gratis, płaciłem tylko za cylinder). Sam przegląd zerowy trwał ponad godzinę (ze smarowaniem), wszystko na moich oczach, więc można powiedzieć, że dostałem instrukcję obsługi jak się do niego dobierać - inna sprawa, że mało z tego pamiętam, ale mieli dobre chęci.

Pomiary wyszły w okolicach 380 - 390 fps i były stabilne.

Uczciwie zostałem poinformowany, że po sezonie letnim należałoby wymienić większość części o których pisaliście, ale dopóki wszystko jest ok, to nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

Jak ja bym chciał aby ktoś dokonał przeglądu przy mnie i wytłumaczył łopatologicznie co robi i dlaczego, napisz co konkretnie kazali Ci wymienić. Moja giwera przeżyła trzecią strzelankę i spisywała się ok, a sporo strzelałem na auto.

 

 

 

 

 

Przypominam, że nie jest to temat o tuningu mocowym/zewnętrznym. Należy przy tym odróżnić tuning mocowy od wymiany części słabych/kiepskich na lepsze w celu przedłużenia żywotności repliki. Chwalenie się swoim tuningiem, obecnym lub przyszłym nie jest mile widziane,

J.

Link to post
Share on other sites

Marwaw, radzilbym przestac strzelac auto, ale lepiej zaczac z semi. Zaczna sie klopoty i bedziesz zalowal. Ja strzelalem z auto dopoki mi tlok nie poszedl. Naszczescie juz wymieniony i w ogole nie strzelam z auto. Trakruje ta bron jak full snajper rifle dla tego strzelam z semi. Znora zazdroszcze, ze mogles wszystko widziec. Ja bym mogl zaplacic zeby ktos mi pokazal wszystko co i jak. Proponowalbym ci jeszcze wymiane sprezyny z M120 na slabsza. To tyle jesli chodzi o upgrade.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...