Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 beta specnaz (JG)


Recommended Posts

Witam wszystkich! Posiadam karabin AK 47 beta specnaz firmy JG od niedawna, wcześniej był on używany przez jakieś trzy miesiące. Odkupiłem go od kolegi. Po ostatnim sparringu pojawił się problem - przycisk, który się naciska w celu uzyskania możliwości zdjęcia dekielka, nie chciał się ruszyć ani o milimetr. Delikatne uderzenia dłonią także na nic się zdały. Po odciągnięciu klapki wyrzutnika łusek ukazuje się pręcik połączony z wyżej wymienionym przyciskiem; jego także nie dało się ruszyć do przodu (kombinerkami). Sprawa jest o tyle kłopotliwa, że w karabinach tego typu akumulator znajduje się pod dekielkiem właśnie... Problem pojawi się, gdy bateria się wyczerpie. Bardzo proszę o poradę - jak to naprawić? Nie wiem w ogóle, jak to mogło się zablokować tak mocno. Czy może trzeba rozkręcić karabin i dobrać się do tego od dołu? W razie potrzeby mogę zrobić zdjęcia. Bardzo proszę o pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sprawdź, czy ten pręt-prowadnica w ogóle wszedł w swoje gniazdo. Może opiera sie gdzieś obok, a może coś utkwiło w jego gnieździe.

 

IMHO, jeśli nie będzie innego wyjścia, to najłatwiej będzie rozwalić pokrywę komory zamkowej ("dekielek"). Są w sprzedaży i potem prosto założyć nowy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...