Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

co mogę zrobić?


Recommended Posts

Wydaje mi się, że lepiej wziąć dobry rozbieg i rzucić kulką... A tak szczerze... chyba tylko wymiana lufy, uszczelnienie tłoka... Poza tym, pytanie: Czy warto? Nie znam osobiście tego czegoś, ale nauczony kontaktem z takimi replikami, to chyba jedyne rozwiązania. Niektórzy jeszcze robią podkładki pod sprężynę tłoka.

Link to post
Share on other sites

Ohh znowu :/

Przecież to M47 ! Zwany Mosbergiem (zresztą błędnie)

 

Bardzo dobra repliczka jak na śmieszną cenę, tematów o tej replice jest od groma ale dobrze napiszę.

 

Taśma teflonowa na połączenie lufa komora HU oraz w miejscu gdzie trzymie się na końcu lufy aby ufa nie latała, do tego psiknąć silikonem na bebechy i nic innego nie robić, ten shotgun od początku ma bardzo dobre osiągi które są na granicy wytrzymałości części i jakiekolwiek podkładki czy mocniejsze sprężyny zawsze kończą się zepsuciem repliki.

 

Myślę że temat do wyrzucenia bo pisałem to samo już chyba w 5 innych tematach.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U mnie przejście kulek z 0,2g na 0,25 w tym shotgunie zaowocowało wzrostem zasięgu o jakieś 10m... Ciekawe, no nie ?

 

ED:

 

Ja biegałem też z wizualnym tuningiem ( może tez wygląda jak spłuczka, nie iwem ):

 

cd97b146f3da0312a0c1aeb820cc0c84.jpg

Edited by Ariel_
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

E, i tak wisi na ścianie. Po wymontowaniu precki osiągi mnie nie zadowalają... Wcześniej na 0,28 strzelał o jakieś 5m bliżej od stocka MP001. Żeby nie było OT, to ja u sibie wymieniłem lufę na 363mm z rowkiem na gumkę ( wywaliłem tą plastikowa nakładkę ), uszczeliłem tłok za pomocą usteczki higienicznej tak aby ten plastik ( niby głowica ) był szerszy i dałem 1cm podkładkępod springa. Zasięg skuteczny na 0,25 - ponad 45m ( HU lekko podrwyał kulki w górę - nie więcej niż 50cm ).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...