Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ważne pytanie do całej zalogi


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Wiem ze powinienem zacząć od działu "Dla zielonych" Ale ja w innej sprawie - chciałem zagadać do głównego redaktora strony ale nie było tam podanego gg wiec pisze w dziale media gdyż mój watek do niego się sprowadza.

Mam pewną sprawę mianowicie mamy ze znajomymi ogromne ambicje jeszcze większe chęci i całkiem niezłe możliwości do nakręcenia średnio metrażowego filmu akcji.

Ale największy problem sprawia nam temat broni że nie mamy żadnego praktycznie budżetu na film wiec próbujemy jak możemy - szukałem wypożyczalni atrap broni ale nie znalazłem, pytałem ludzi i znajomych ale w moim małym mieście mało kto bawi się w ASG zdołaliśmy jedynie skołować M16 MP5 i dwa Waltery ale głównym naszym celem jest dobra replika Karabinu Snajperskiego z lunetą - mamy sklep z ASG ale taka replika kosztuje koło 250 zł a nie będziemy składać się na karabin którego wykorzystamy tylko w 30 minutowym filmie bo to bez sensu. I stąd mój odzew czy ktoś byłby w stanie nam pomóc może pożyczyć wiem ze to jest drogie ale może być nawet popsuta byle by była wierną imitacją - efekty strzału i ognia naniesiemy komputerowo mamy od tego człowieka - no nie wiem, każda pomoc była by pomocna liczę na jaki kol wiek odzew i pomoc - bo szukałem już na różnych stronach.

 

Pozdrawiam i proszę o nie kasowanie a jeśli coś jest sprzecznego to proszę o informacje najlepiej na maila nullatur@tlen.pl lub gg 5978654

Link to post
Share on other sites

Może nie powinieneś zacząć od Działu dla zielonych ale od Lokalne środowiska airsoftowe, znajdziesz tam adresy lokalnych for lub tam można ogłosić poszukiwania replik do filmu.

Nie ma sensu od razu zwracać się do administracji bo prawdopodobnie poradzą to samo co ja.

Ewentualnie proponuję modom przenieść ten temat do odpowiedniego działu w Lokalne środowiska airsoftowe.

Edited by radzu
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Jako redakcja nie mamy wypożyczalni sprzętu. Lepiej jest się zgłosić do któregoś z lokalnych środowisk. Może zechcą też wystąpić? Wszystko zależy od dogadania się. Jako WMASG możemy pomyśleć nad objęciem patronatem Waszej produkcji, ale to także wymagałoby poznania szczegółów.

Link to post
Share on other sites

Nie nie, nie myślałem o serwisie jako wypożyczalni przeszperałem serwis i ogólnie z chłopakami mamy zamiar się też przy okazji w ASG pobawić ale to przyjemności później ja sam będę robił własnej roboty karabin snajperki i mam zamiar zrobić taki naciąg by jej zasięg był kilku krotnie większy od zwykłych ale nie o tym tutaj - byłbym wdzięczny za przeniesienie do odpowiedniego pokoju - a zgłosiłem się do redakcji gdyż nie jestem z tego serwisu a redakcja będzie wiedzieć najlepiej. Tak wiec dzięki za odp i będe wdzięczny za "teleport"

Link to post
Share on other sites
ja sam będę robił własnej roboty karabin snajperki i mam zamiar zrobić taki naciąg by jej zasięg był kilku krotnie większy od zwykłych ale nie o tym tutaj

 

Osobiście odradzam. Sęk nie w sile, a umiejętntościach, a jak będziesz miał zbyt silną broń, to możesz nie mieć do kogo strzelać, od razu, albo po pierwszym strzelaniu ;) Airsoft to zabawa i replika nie może być za silna. 500-600 fps na kulce 0.2 to już bardzo dużo i nie wszystkim odpowiada.

Link to post
Share on other sites

Hehe nie no spoko jak najbardziej to rozumiem - chciałbym po prostu wydłużyć jej dystans, ogólnie pasjonuje mnie broń wyborowa nawet myślałem o tym by sie kierować w stronę strzelca wyborowego - nie wiem sam dla czego - mniejsza o to, no ale jak mi się uda to i satysfakcja będzie niezła i z efektu i ze strzelania do oddalonych obiektów (nie ptactwa :])

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...