Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Regdorn

Admin
 • Content Count

  2847
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę nikt nie odpowiedział. Pisaliśmy o tym w czerwcu: https://wmasg.com/pl/news/view/9360 Replika była limitowana i zdążyła się już wyprzedać więc musisz polować w innych sklepach, może za granicą. Lub napisz do GF, może coś poradzą.
 2. Na razie cichosza...
 3. Generalnie tappet plate do gearboxa v3 więc ten z linka powinien pasować.
 4. Cześć, nie wiem w jakim stopniu pękł tappet plate, ale jeśli replika nie pobiera kulek, to jest to winą właśnie pękniętego tego elementu. Trzeba go wymienić. Ogólnie trzymanie uszkodzonego elementu w GB mija się z celem. Pozdrawiam, Reg
 5. Dokładnie tak. Również podbijam z ESS. Sam używam Crossbow od wielu lat do strzelania, jazdy na motocyklu i noszenia na codzień (ostatnio tu zastąpione zostały przez inny fancy model ;)).
 6. Założenie tego działu na tym polega, że zakładać tematy mogą osoby, które są świeże. Niemniej zdaję sobie sprawę, że pewne czasy minęły i musimy zmodyfikować pewne rzeczy na forum.
 7. Również jestem zdania, że lepiej wydać raz a dobrze, tym bardziej, że są promocje, kody rabatowe i nie trzeba wydawać pełnej (wydającej się zbyt wysokiej) kwoty. Oczy nie odrastają. Okulary balistyczne (np. wspomniane ESS) zwykle bez problemu zatrzymają śrut (nie jego wiązkę - zbyt duża energia skumulowana, sprawdziliśmy i przegięliśmy ;)) wystrzelony ze strzelby (palnej), tym bardziej zatrzymają kompozytową kulkę airsoftową, nawet 0,45g. Limity i warunki strzelania w każdym towarzystwie ustala organizator i należy to uszanować. Trzeba zdawać sobie sprawę z czego i jak ktoś może do nas s
 8. Jedyna opcja, to przymierzyć inne gogle. Inna sprawa, że większość osób gra w okularach, które mało kiedy są "szczelne". Te gogle nie odstają w trybie ciągłym więc nie dramatyzowałbym. Szczególnie, że jak rozumiem szczelina pojawia się od spodu.
 9. Zdjęcie samej repliki niewiele da. Replika sprężynowa działa tak, że zamkiem naciągasz sprężynę z tłokiem. Po odciągnięciu zamka do tyłu i naciągnięciu sprężyny, tłok jest blokowany w tylnej pozycji i dopiero zwalniany po naciśnięciu spustu. W drodze powrotnej zamka kulka jest pobierana z magazynka. Problem może być dwojaki. Albo nie zaskakuje tłok, albo coś ze spustem. To nie jest skomplikowana konstrukcja, ale jak sam piszesz dopiero zaczynasz więc o ile nie masz kogoś doświadczonego w okolicy i nie chcesz się sam z nią bawić, to lepiej ją odesłać.
 10. A zamek daje jakiś opór przy przeładowaniu, tak jak wcześniej, czy też chodzi luźniej?
 11. Czy po naciśnięciu spustu (po przeładowaniu) jest próba oddania strzału, tylko "głucha" czy też nic się nie dzieje?
 12. Sorry, ale to wygląda jak krzak.
 13. Regdorn

  Replika

  Tu masz naszą reckę serii CORE: https://wmasg.com/pl/articles/view/7837 Ogólnie w porządku repliki na start.
 14. Być może... obojętne jaki by to nie był efekt, wciąż będzie to próba oszukania praw fizyki i... w pewnym sensie własnego braku formy :D W moim przypadku ;)
 15. Nawet Turbofany z wiatrakiem od ESS parują. Miałem. Praw fizyki nie oszukasz. Różnica temperatur, wilgotność powietrza... Coś z tą wodą z Ciebie musi się stać. A stać się może jedynie dzięki wentylacji. Albo kupi gogle, w których można usunąć gąbkę, albo takie z odstającą szybką. Antyfogi od pewnego momentu też wiele nie pomogą. Gdy się bardzo pocisz, to jedynie mogą lekko pomóc skraplać wodę na wizjerze, ale ona tam będzie, o ile nie będzie wentylacji.
×
×
 • Create New...