Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Regdorn

Admin
 • Content Count

  2851
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W budżetowych replikach mocny się nie czuję, ale może nakieruję trochę myślenie. Jak Ci brakowało przestrzeni, to pewnie w tej przestrzeni zostaniesz. Po pierwsze, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Zastanów się, jakie jest prawdopodobieństwo, że zagrasz w CQB. Jeśli małe, to skup się na replice do gry w otwartej przestrzeni i kiedyś dokup drugą, stricte do budynków. Jeśli duże, a budżet ograniczony, to rzeczywiście na początek musisz znaleźć coś względnie uniwersalnego, ale pamiętaj, że w CQB liczy się mobilność czyli im krótsza lufa, tym de facto lepiej (odwrotnie do otwartej p
 2. Marui słyną z legendarnej więc precyzji wykonania i spasowania więc na same fps-y nie można w tym przypadku patrzyć. @becalnie żałuje. Dobra replika i baza pod "prawdziwą airsoftową" snajperkę. @arend ja wiem, że do strzelania do puszek wiatrówka jest lepsza, ale odsyłałbym do niej w ostateczności. W końcu to forum o airsofcie, broni i wszystkim co dookoła tego :D (sam polecałem ostatnio wiatrówkę, ale chyba jednak nie tędy droga ;)).
 3. JEŚLI rzeczywiście jest tak jak Twój znajomy mówi, to cena za zestaw dobra.
 4. Jeszcze zależy na jakim dystansie chcesz strzelać i o jak precyzyjne strzelanie Ci chodzi. Jeśli do puszek w ogrodzie i chcesz przy okazji mieć coś wyglądającego "jak prawdziwe", to airsoftowa "snajperka" też zrobi robotę. Jeśli jednak chcesz faktycznie precyzyjnie strzelać, to lepiej kup wiatrówkę, bo airsoftowa snajperka nie będzie tak powtarzalna. Ponieważ chcesz dopiero zacząć pozwolę sobie coś napisać. W grze airsoftowej przeważnie snajperka nie daje realnej przewagi zasięgu, idącego w parze ze spodziewaną z precyzją oddawanego strzału. Przewaga raczej wynika z pojedynczego i zwykle
 5. Replika airsoftowa, to nie broń palna, którą trzeba czyścić, przeważnie po każdym strzelaniu, ale i to bardziej dla higieny. Kupując nową replikę masz na nią gwarancję (dopóki w niej nie zaczniesz grzebać). Po tym okresie, możesz oddać ją do serwisu/serwisanta do przeglądu i ew. przesmarowania, może podkładkowania (lub jak się czujesz na siłach zrobić to samemu), ale jeśli chcesz o nią tylko zadbać, a nie modyfikować, to i z tym nie ma co się wychylać, dopóki działa dobrze. Dbaj o to, żeby zewnętrznie była czysta, nie była zasyfiona (wszelkie otwory, manipulatory itd.).
 6. Tak, w tych pieniądzach z oferty SA lepszym wyborem będzie Edge.
 7. Jesteś pewien, że nie pomyliłeś repliki Umarex z wiatrówką?
 8. Repliki Evolution nie są u nas bardzo popularne, ale mają raczej dobrą opinię. Jeśli Ci się podoba, bierz.
 9. Są firmy, które w ofercie mają sprawdzenie repliki przed sprzedażą. Jeśli masz wątpliwość, to można skorzystać z takiej oferty. Np. w ASGRevolution.pl usługa taka kosztuje 250 zł.
 10. Trochę nie rozumiem. Strzelasz z lewego barku i celujesz lewym okiem. Co ma więc do tego prawe oko? Poza tym, że oczywiście prawym okiem teżobserwcjesz cel, ale celujesz lewym.
 11. Widzę nikt nie odpowiedział. Pisaliśmy o tym w czerwcu: https://wmasg.com/pl/news/view/9360 Replika była limitowana i zdążyła się już wyprzedać więc musisz polować w innych sklepach, może za granicą. Lub napisz do GF, może coś poradzą.
 12. Generalnie tappet plate do gearboxa v3 więc ten z linka powinien pasować.
 13. Cześć, nie wiem w jakim stopniu pękł tappet plate, ale jeśli replika nie pobiera kulek, to jest to winą właśnie pękniętego tego elementu. Trzeba go wymienić. Ogólnie trzymanie uszkodzonego elementu w GB mija się z celem. Pozdrawiam, Reg
 14. Dokładnie tak. Również podbijam z ESS. Sam używam Crossbow od wielu lat do strzelania, jazdy na motocyklu i noszenia na codzień (ostatnio tu zastąpione zostały przez inny fancy model ;)).
×
×
 • Create New...