Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Regdorn

Admin
 • Content Count

  2817
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Regdorn

  Gunfire.pl

  Z tym Machinegunem to bym nie przesadzał ;)
 2. Trochę nie rozumiem tego zastoju w temacie. Jeśli "nie pykło" z WOTem i ogólnie WP, to już raczej "nie pyknie" i 2. aż się prosi. No chyba, że (co bardzo prawdopodobne) dzieje się coś o czym nie wiemy.
 3. Trochę offtop się zrobił, ale wrócił na tory więc nie będę ruszał. Tym bardziej, że padły ciekawe spostrzeżenia. Swoją drogą @Buniek92 idealne podsumowanie rzeczywistości. Facebook dał boską moc sprawczą każdemu, kto odczuwa potrzebę bycia "liderem". Za dawnych czasów pieszczotliwie nazywałem takie osoby "mesjaszami", bo pojawiali się raz na jakiś czas niczym objawienie, po czym próbowali buntować użytkowników i wyprowadzać "naród airsoftowy" spod jarzma WMASG do ziemi obiecanej (wówczas przede wszystkim chodziło o wmasgową ostrzejszą moderację, którą sami z czasem wprowadzali). Raz na jakiś czas pojawiał się ktoś taki, po czym jego projekt umierał śmiercią naturalną. Obecnie wyrosło pierdyliard grup i grupek i w ten sposób środowisko się mocno spolaryzowało. Bo wystarczy kliknąć załóż grupę, a potem kto pierwszy ten lepszy w wyborze chwytliwej nazwy. Resztę zrobi już silnik FB, przy minimalnej aktywności założyciela. Czy można to nazwać rozwijaniem się środowiska, raczej ewolucją uzależnioną od mody i rozwoju technologii komunikacji. Na pewno jednak jest to pierwsze pokolenie, z którym czuję solidny rozjazd w poglądzie co fajne, a co nie. Albo się w końcu podstarzałem ;) Niemniej z mojego punktu widzenia ze zjednoczonego środowiska przechodzimy płynnie w airsoft, jaki jest od dawna popularny na zachodzie. Bardziej niedzielny, niskobudżetowy, chwilowy i sportowy, a mniej podszyty szerszą militarną pasją i zaangażowaniem. Oczywiście mówię tu o tendencji, a nie regule, bo jest wiele grup i graczy zaangażowanych, łącznie z tymi stylizującymi się i simującymi. Wiele w tej kwestii do powiedzenia mają też sklepy, które na masowym handlu półką budżetową osiągają większe zyski, a jednocześnie poprzez media społecznościowe odpowiednio budują wokoło tego swój hajp. Próbowałem odnaleźć w tej nowej rzeczywistości miejsce dla WMASG, ale to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba robić swoje, a w moim przypadku oznacza to w duchu wspomnianej szerszej militarnej zajawki, której airsoft jest elementem. Kto ma z WMASG korzystać, będzie korzystał. Jest wiele osób, którym forma prowadzenia grup FB i samej tam dyskusji nie odpowiada. Dla tych osób WMASG będzie jedną z bezpiecznych przystani. Zaś serwisanci byli o będą. Obojętne czy funkcjonują na WMASG czy poza, będę się starał informacje o nich też zagregować tutaj. Z resztą nie tylko te informacje. Najważniejsze, to wybrnąć z bagna, jakim jest spieprzona "nowa" odsłona WMASG. A potem, jak zawsze i ze wszystkim, niech się dzieje wola nieba ;)
 4. Ups, przepraszam. Jeśli dobrze pamiętam, same pękały.
 5. Wybacz zwłokę. Był problem z pękanie wizjera. Bez ryzyka dla oka, ale gogle do śmieci.
 6. Brałbym X1000. Z X800 bywały problemy.
 7. Dokładnie tak jak @OFF napisał. W grę wchodzą jedynie modele z wentylatorem, a i tak nie załatwiają sprawy w 100%. Miałem, sprawdzałem i jeśli masz tendencję do nadmiernego pocenia się (tak jak ja), to nic nie załatwi sprawy w stopniu, żebyś miał czysty wizjer. Praw fizyki nie oszukasz.
 8. I-VO to już nieśmiertelny klasyk :)
 9. Regdorn

  Redberet.pl

  Podstawowy wątek (ten zamykam): http://wmasg.com/pl/forum/topic/70459-redberetpl Prywatnie mogę powiedzieć, że ludzie bardzo w porządku.
 10. Regdorn

  Gunfire.pl

  Że zacytuję odpis z regulaminu:
 11. Armyworld raczej nie handluje podróbkami. Revision to bardzo dobra firma. Dopasowanie do twarzy to jednak kwestia indywidualna. Tutaj masz recenzję napisaną przez Fisha i Sharfa o tych goglach: http://wmasg.com/pl/articles/view/5991
 12. Czy jest przykład użytkownika, który nie może założyć wątku? Support IPS potrzebuje
 13. Tak, jest coś nie tak i nie tylko z tym. Od wczoraj nad WMASG prace rozpoczęła nowa firma. Liczę, że tym razem wszystko zacznie działać jak zostało przewidziane.
 14. U nas na filmie wygląda, że ma inne. Tym niemniej też niezbyt wygórowany model. Dopytaliśmy przed chwilą u źródła i jak twierdzi po pierwsze woli gogle, a jak już ma okulary to jakieś bhp od 3M.
×
×
 • Create New...