Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Regdorn

Admin
 • Content Count

  2785
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybacz zwłokę. Był problem z pękanie wizjera. Bez ryzyka dla oka, ale gogle do śmieci.
 2. Brałbym X1000. Z X800 bywały problemy.
 3. Dokładnie tak jak @OFF napisał. W grę wchodzą jedynie modele z wentylatorem, a i tak nie załatwiają sprawy w 100%. Miałem, sprawdzałem i jeśli masz tendencję do nadmiernego pocenia się (tak jak ja), to nic nie załatwi sprawy w stopniu, żebyś miał czysty wizjer. Praw fizyki nie oszukasz.
 4. I-VO to już nieśmiertelny klasyk :)
 5. Regdorn

  Redberet.pl

  Podstawowy wątek (ten zamykam): http://wmasg.com/pl/forum/topic/70459-redberetpl Prywatnie mogę powiedzieć, że ludzie bardzo w porządku.
 6. Regdorn

  Gunfire.pl

  Że zacytuję odpis z regulaminu:
 7. Armyworld raczej nie handluje podróbkami. Revision to bardzo dobra firma. Dopasowanie do twarzy to jednak kwestia indywidualna. Tutaj masz recenzję napisaną przez Fisha i Sharfa o tych goglach: http://wmasg.com/pl/articles/view/5991
 8. Czy jest przykład użytkownika, który nie może założyć wątku? Support IPS potrzebuje
 9. Tak, jest coś nie tak i nie tylko z tym. Od wczoraj nad WMASG prace rozpoczęła nowa firma. Liczę, że tym razem wszystko zacznie działać jak zostało przewidziane.
 10. U nas na filmie wygląda, że ma inne. Tym niemniej też niezbyt wygórowany model. Dopytaliśmy przed chwilą u źródła i jak twierdzi po pierwsze woli gogle, a jak już ma okulary to jakieś bhp od 3M.
 11. Nie chodzi o różnice, a o odcienie vs rzeczywistość.
 12. @szmerglu A zdajesz sobie sprawę, że te odcienie będą zauważalne przede wszystkim na dobrze skalibrowanych monitorach? :D
 13. A patrzyłeś na Giełdzie WMASG?
 14. Nie bardzo rozumiem skąd poczucie bycia wartościowanym? W końcu to tylko, a dla niektórych aż pasja, bo bywa też stanem umysłu. Każdy angażuje się na tyle ile może i o ile w ogóle chce. Na strzelaniach są i tacy i tacy. Powyżej przedstawiłem zasłyszaną opinię w trakcie rozmowy z doświadczoną osobą od strony biznesu z branży airsoftowej, która od kilkunastu lat obserwuje komu i co sprzedaje. Poniekąd mogę się zgodzić, na tyle ile jestem w stanie sam zaobserwować. Czy to lepiej czy gorzej - raczej naturalny stan i ewolucja. Różnica jest tylko w poziomie zaangażowania i integracji w środowisku, której swoją drogą wydaje mi się, że jest mniej niż kiedyś (ale to być może tylko subiektywne odczucie).
×
×
 • Create New...