Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bore up DF i ICS


Recommended Posts

Witam

Szukałem i nic nie znalazłem.

Chiałem zamontować do M4 ICS zestaw bore up.

Ale! Głowica cylindra nie chce się ostadzić na szkielecie gearboxa. Dokładnie chodzi mi o to, że dziurki z głowicy nie chcą wejść na "kutaski" (naprawdę nie wiem jak to inaczej nazwać ;-)) ze szkieletu. Jeden z nich jest lekko przesunięty i wygląda na to, że bez piłowania się nie obejdzie. Czy Wy też mieliście taki problem ?

 

Pozdrawiam, dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Piłowałem i pomogło. Tak miałem przy pasowaniu Upa Hurricana m120 do AUGA CA... i tak miałem przy bore upie DF i M4.

Innej możliwości nie widze ;/

Napewno nie wbijaj na siłę.

Jestem pewnie w stanie sprawdzić czy od CA bore up pasuje... tyle ze musiałbym rozkręcić dwa GB.

Ale jak mnie najdzie :D to napiszę czy borek CA pasuje do ICSa.

Jedno jest pewnie DF nie pasuje tak jak powinien.

 

Aha i szlifowałem otwory w Bore upie a nie "kutaski" w GB.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio montowałem dwa borki DF i trzeba było piłować(jeden do m15 drugi do CA36C).

Borek CA pasuje do ICSa-sprawdzałem.

Takie piłowanie nie wpłynie negatywnie na osiągi BoreUp-a / Wytrzymałość konstrukcji

?

Nie o ile nie zostanie zbyt nadgorliwie zrobione :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Lepiej przypiłowac glowice cylidra niz gearboxa. Bo w przyszłosci do tego szkieletu np bore up CA będzie miał luz, co przełozy się na mniejsza szczelnośc. Należy piłować dokładnie aby przy uderzeniu tłoka, głowica nie ruszala się w cylindrze.

Przypiłuj jak potrzebujesz. Przymierz sobie i sprawdz w którym się blokuje, i tam DELIKATNIE przypiłowuj po troszkę. PAMIĘTAJ! że lepiej niedopiłować (mozesz poprawić) niż nadpiłowac.

Edited by GTI
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...