Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M5-A4[JG] vs. CyberGun M.A.S. MP5-A4


Recommended Posts

Chciałbym zacząć przygodę z asg, więc na początek pytanie, którą broń wybrać

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=798

czy

http://www.military.pl/?prod=11340&cat=27

Czy ktoś może mi coś wiecej powiedzieć o tych replikach, o ich żywotności i awaryjności. Chciałbym aby wypowiedzieli się ich właściciele, oraz ludzie, którzy mieli z nimi do czynienia ;-)

Link to post
Share on other sites

Cybergun to zlepek przemianowanych marek, z doklejonym logo. Np. AK-74 CG to Cyma. Różni się tylko kolorem pokrywy zamka (tej ruchomej). AK-47CG też CYMA. Famas sprężynowy to M46(albo jakiś numer) Famas Double Eagle'a.

 

Cybergun różni się zazwyczaj dwiema rzeczami : większa cena i logo producenta oryginału.

 

Czyli bierz JG

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

A jak jest z awaryjnością JG, chodzi mi szczególnie o HU i selektor ognia, który podobno często się psuje? I jak jest z oryginalną baterią? Wytrzyma kilka strzelanek czy od razu do śmieci i kupić nową?

 

HU w G36C kolegi podkręca bardzo dobrze. Niektórzy muszą wymienić, niektórzy nie. Jak będzie problem to gumka silikonowa guarder'a kosztuje 30 zł. Bateria jest super jak na chińczyka. Selektor ognia w G36 nic sobie z użytkowania nie robi. Może dlatego że tam jest gbV3, bo nie wiem jak to wygląda w przypadku selektorów w V2. Ale raczej nie ma się czego bać.

 

Aha. O MP5 JG jest temat : mp5

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...