Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z sauerem s92


Recommended Posts

Witam czy wie ktoś o co chodzi ... Kupiłem lufę precyzyjną do Sauera S92 (mp001) zamontowałem i strzelam zasięg jest ogromny większy niż wcześniej lecz mam starą gumkę HOP i ona bardzo ale to bardzo mocno pracuje ...przy wyłączonym strasznie podkręca w górę a przy maksimum to na kulkach 0,28 jest kosmos po 50m... zastanawiam sie czy zakup nowej Gumki Hop da coś i jak da to jaka to ma być bo na taiwangun jest gumka Gurdera za 35 zł to ta będzie dobra????

Link to post
Share on other sites

1. Gumki hop-up do AEG'ów nie wchodzą bez przeróbek do komory. W sklepie którego nikt Ci nie poleci "Machinegun.pl" jest gumka do VSR.

2. Sprawdź czy na cięższych i innych kulkach jest tak samo.

3. możliwe że lufa jest źle zamontowana. Rozkręć wszystko i złóż powoli jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No i problem rozwinięty wystarczyło wstawić na prece ta plastikowa przejściówkę , która była razem ze standardowa lufą .... Hopa nie mogłem mieć bezpośrednio na lufie precyzyjnej .....musi być na tej przejściówce ,a czemu??? to nie wiem w każdym razie teraz widać działanie precki.... ale i tak dziękuje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...