Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hawk14

Użytkownik
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

 1. Hawk14

  UCP Delta

  Kleju- ni cholery nie widze podobieństwa..
 2. Powinieneś zanieść replike do serwisu (jeżeli nie chcesz sam grzebać) i poprosić o wyczyszczenie styków. Jeżeli to nie da za dużo to najlepiej zmień kabelki i wtyczki ;)
 3. Zabawne, że przy takim nawale awarii, nagle sklep przestał się udzielać w tym temacie.
 4. Hawk14

  Kwestie etyczne

  To z tymi replikami po niżej 250zł było trochę głupie...
 5. Hawk14

  REALTREE Patern

  To żeś kotleta odgrzał...
 6. Rączkę przeładowania każda emka G&P ma ruchomą.
 7. A tam nie wypada- lutuj dziada! AYss- wszystko zależy do czego używasz repliki jak już mówiłeś, ale co by to nie było: -nie polegam na chinskim syyfie -wole mieć zapas...
 8. Jeżeli masz już coś brać to o pojemności powyżej 2000mAh. Jeżeli w caprim nie wyczyścili Ci styków to możliwe, że opór na kablach jest za duży i się cały układ grzeje. Sprawdź bezpiecznik o ile masz. Sprawdź wtyk czy nie jest przesunięty czy też przysmażony. Wymień baterie!!!
 9. Na łące jak najbardziej to się sprawdza. Nie daj boże wejdź do zielonego lasu w tym ...
 10. U mnie były DO DU PY. Za luźne, źle podawały, zacinały się.
 11. ogarnij, że się błagam. nazwa jednostki? okres? typ sprzętu... poczytaj ten temat i pokrewny z tego działu. pooglądaj zdjęcia. zrób coś a nie czekasz aż ktoś Ci powie.
 12. Umysł- najstarszy możliwy wynalazek, tylu ludzi próbowało go zaniechać (i nadal próbuje), a jednak dalej potrafi się przydać co? ;) Ciężkie to cholernie, ale do jakiś direct actions ciekawa sprawa, jak już pisano wyżej.
 13. Czarne/CB Alty/Bijansy w CB.
 14. Jak najbardziej, ale trzeba więcej się pobawić w dopasowanie dyszy + kilometry taśmy teflonowej (mam na myśli komore GnP z niebieskimi pokrętłami). A o magicznych poldka już się przekonałem :mrgreen:
 15. No tak- magiczne rąsie ;)
×
×
 • Create New...