Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Problem] Jak to ściągnąć


Recommended Posts

Wielkie, wielkie dzięki na pewno pomoże :) a teraz pytanie bardzo podobne ale nie wiem też jak sobie poradzić, jak z kolei rozebrać to http://www.taiwangun.com/index.php?str=product&prId=770 Chodzi mi o ściągnięcie przedniego chwytu RIS oraz body. Jak wyciągnąłem piny z body to mogę co najwyżej nim poruszać ale nie wiem jak mam całkiem je zdjąć, trzeba je zsunąć jak się domyślam przez prowadnicę kolby ale nie wiem czy trzeba ją odkręcić czy może coś innego trzeba wykombinować, w każdym razie nie chce niczego uszkodzić więc wolę spytać co i jak :)

Link to post
Share on other sites

Jednak problem z pierwszego postu jest nadal aktualny. W G&P jest pod plastikowymi osłonami rura gazowa (idzie to równolegle z lufą właściwą) problem w tym że żeby odkręcić lufę zewnętrzną od body trzeba najpierw zdemontować tą rurę gazową a z tym jest problem bo nie wiem jak sie za to zabrać. Wydaje mi się że jedyne rozwiązanie to ściągnąć muszkę, wtedy rurę gazową można by wyciągnąć bez problemu tyle że muszki za ciula nie mogę ściągnąć.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za kolejny post pod rząd ale nie ma opcji edycji a problem nadal aktualny ale już trochę ruszył, teraz pozostaje tylko problem odkręcenia lufy zewnętrznej od body, za cholerę to nie chce ruszyć, nie wiem ale trzyma jakby ktoś to przykleił poxipolem, Jak w tych replikach G&P ściąga się tę lufę zewnętrzną BŁAGAM o jakieś rady :)

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...