Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maciek1

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 1. Gwint jest drobnozwojowy, 3mm, więcej na opakowaniu nie mam. Proponuję wziąć stockową śrubkę ze sobą i porównać, ja tak zrobiłem i nie mam już problemu zjechanych imbusów. Ja dałem bodajże 4zł za 30 śrubek i problemy z imbusami przeszły do historii.;)
 2. Dlaczego? Ja bez problemu znalazłem w castoramie, co prawda są nieco za długie, ale to nie problem, ładnie przyciąć i jest dobrze.
 3. Najprawdopodobniej nadpalone już styki.
 4. Jest jeszcze kopia helikona za niecałe 200zł. 2 znajomych ma i muszę powiedzieć, że z paru metrów praktycznie nie da się odróżnić od kontraktu. Kolory bardzo dobre, szycie bardzo dobre, nawet można znaleźć małe EGA wplątane w pixele (jak w oryginale) i materiał to nie żaden teflon ani nic podobnego tylko normalne 50/50 NYCO. Jeśli nie zależy Ci na kontraktowych ciuszkach to mogę z czystym sumieniem polecić. Co do oporządzenia w wd. Mam marpat i praktycznie wszystko w woodlandzie i wg. mnie komponuje się bardziej niż dobrze. Ale to zależy też od gustu.
 5. U mnie przy 9.6V Large wytrzymało całe 3-4k kulek.;)
 6. Podkładek za dużo nie jest, bo zębatki obracają się swobodnie na stockowym podkładkowaniu. Ja mam tłok biały i po 4 tys ma jedynie ledwo widoczne otarcia pojedynczych zębów.
 7. U mnie przy morderczym ROFie tłok jest w stanie bdb, zębatki bez śladów zużycia, głowica tłoka cała i zdrowa, jedynie te nieszczęsne łożysko.;/ @Szarak w przyszłym roku jeżeli nie będzie na WGC RIS'a od ICSa to będę zastanawiał się nad podobnym zestawem, z tym, że 120 + bore up będę wkładał do m16, a m4 zostawię w stocku. Baterie lepiej umieścić w okolicach kolby, żeby wyważenie repliki było lepsze, sam zapewne poprowadzę kable do tyłu i baterie włożę do ładownicy na normalnej kolbie.
 8. Ja mam 9.6 1800 Sanyo i łożysko przy zębatce środkowej poszło się je***ć po około 3,5k kulek. Jest możliwe to, że trzpienie zębatek łamią się przez rozwalone łożyska? Może to po prostu one są słabe a nie zęby mają wadę konstrukcyjną. ;-)
 9. Dziś rozebrałem GB. Trzpień zębatki cały, a przyczyną głośniejszej pracy było rozwalone łożysko przy zębatce środkowej :strach: ( chyba jestem pierwszy któremu padły łożyska). I tu pytanie do Was, jakie łożyska były by odpowiednie, jakie polecacie? Zaznaczam tutaj, że nie będę wymieniał od razu całości, tylko parę przy zębatce środkowej. P.s. Wszędzie pisze, że silnik jest M120 high speed, a ja na silniku mam M140 High Torque;)
 10. Czyli jednym z objawów była głośniejsza praca GB? Oj coraz bardziej boję się, że moje obawy się potwierdzą. Najprawdopodobniej w weekend będę rozbierał GB mojej eMuś i zdam relację jak wygląda GB po 3,5-4k kulek.
 11. Szarak, mi też ostatnio zgubił się pin. Z powodzeniem zastąpiła go zwyczajna śrubka, jednak aspekt estetyczny, który jest dla mnie dosyć ważny ciągnie mnie do kupna nowego. Do tego, tak jak już pisałem wcześniej zębatki chodzą nie tak jak powinny (zbyt głośno), może pod koniec tygodnia będę miał czas to zaglądnę do środka i sprawdzę co i jak i zdam relację.
 12. Pytanie do Hawk14 i Szarak: Były jakieś objawy wskazujące na wyłamany trzpień zębatki środkowej? Na ostatniej strzelance zauważyłem, że zębatki chodzą głośniej niż powinny i zastanawiam się czy nie jest to objaw wyłamanego trzpienia, czy może zwykłe rozregulowanie się silnika.
 13. Ja wystrzeliłem już 2.5k exceli bez żadnych problemów.
 14. Ta za którą chińczyk dostanie najwięcej jedzenia. Wszystkie eMki maja to samo w środku więc wytrzymałość zależy już od pojedynczego egzemplarza.
×
×
 • Create New...