Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłumiki Silesia Productions


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odpowiedz juz poszla na meila. "Chodzenie" tłumika na gwincie moze byc spowodowane tym ze gwint w replice to nie standardowy 14. Mielismy klienta ktory mial replike JG i mial gwint 13,5, a na takie "anomalia" nic nie poradzimy, cudow nie robimy :)

 

pozdrawiamy

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, że firma bardzo solidna. Zamówiłem tłumik zakładany na tłumik płomienia, jednak inaczej go sobie wyobrażałem, bo nie zakrywał całości. Napisałem maila i zaproponowano mi dorobienie i dosłanie części. Nie zapłaciłem za to ani grosza.

Jak ktoś się boi kupować, bo nie ma gwarancji, serwisu, czy coś takiego to naprawdę nie ma powodu. Lepiej, szybciej i dużo bardziej bezproblemowo niż w sklepach. Sam tłumik dobrze wykonany i działa lepiej niż te ze sklepu.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dostałem swój tłumik tydzień temu, trochę czekalem, ale warto było. Tłumi na prawde genialnie, jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to malowanie czy co tam jest robione z tłumikiem - Na moim jest dość sporo plamek, ale nie przeszkadza mi to. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mój tłumik (opis usterki parę postów wyżej) został bez żadnych kwasów wymieniony na nowy, za co bardzo jestem wdzięczny.

Mam nadzieję, że z problem, jaki w tym egzemplarzu zaistniał zostanie wykorzystany w myśl zasady uczenia się na błędach :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niestety, moja dosłana cześć, okazała sie za mała i nie wchodzi na tłumik ognia, ale będę kombinować :(.

 

prosze na drugi raz od razu pisac lub dzwonic jak cos nie pasuje, bo ten element ktory Tobie nie pasuje zostal przeciez wyslany 20 marca, i od tego czasu nie dostalismy zadnej informacji ze cos nie pasuje, byl zrobiony wg miar ktore zostaly nam podane, wiec prosilbym o info na priva i pomozemy rozwiazac zaistniala sytuacje.

 

Przeciez poto jest gwarancja i nasz serwis :)

 

Z nowosci ktore ukaza sie niebawem to:

- tłumik do SPR

- tłumik do Warriora

- tłumiki o dlugosci 80 mm z 8 przegrodami

- tłumik o standardowej dlugosci 40x200 ale z 16 przegrodami tłumiacymi (wersja L)

 

caly czas prace trwaja nad udoskonaleniem.

 

prosilbym takze o info jak sprawuja sie tłumiki zakupione w kwietniu - troche zmieniona konstrukcja oraz sa pokryte lakierem proszkowym

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie wrzucić fotki OPS'a.

Mam w domu również jednego z pierwszych Waszych tłumików OPS i powiem, że zmiana farby naprawdę dużo dała. Starszy jest już zdrowo poobijany i widać to po nim. Tego natomiast rysy tak się "nie imają".

 

tlum1oa8.th.jpg

tlum2kp7.th.jpg

 

Co do "pracy" tłumików:

dysponuję całkiem profesjonalnym cyfrowym rejestratorem dźwięku, więc w najbliższych tygodniach jak tylko znajdę czas na wyjście "w teren" nagram efekty działania tłumika.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...