Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria - G36 CA


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem CA36. Karabin jest używany, wszystko jest w jak najlepszym porządku, lecz martwi mnie jedna rzecz - ROF. Wydaje mi się, że jest za mały jak na AEGa CA. Nawet JG ma większy.

Myślę, że to przez baterie, która jest już "troszke" a nawet więcej niż troszke zniszczona. Postanowiłem wymienić ją na jakąś 9.6V.

 

I teraz moje pytanie:

Która baterie polecacie? Potrzebuje takiej, która

- wejdzie do front gripa,

- dzięki której rof się podniesie,

- bedzie długo trzymała,

- na wtyk taki jak w G36 (mały)

- gdy zrobie tuning do około 380 - 400 fps, bedzie dawala rade i nadal bedzie dlugo trzymała

 

Co może być jeszcze problemem małego rof'a?

Link to post
Share on other sites

I teraz kolejne pytanie. Czy ta 10.8V nie rozwali niczego w śroku jeśli G36 to stock? I czy 9.6V da radę pociagnać przy tuningu rzędu ~390 fps?

 

1. do swojego stockowego używałem 12V i wytrzymał, więc 10,8 powinno być ok

2. może być problem, aczkolwiek tu większe pole do popisu będzie mieć wydajność prądowa ogniw

Link to post
Share on other sites

Nie no, jeśli na 10.8V wytrzyma to oczywista co biorę. Wtedy chyba nie byłoby problemu z uciągnięciem tego całego bajzlu po tuninngu prawda?

 

Prawda. Teraz używam właśnie takiej, przy tuningu >400 fps i wystarcza. Poza tym bateria z mojego pierwszego linku bardzo dobrze pasuje do gripa i nie ma problemów z jej zamocowaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

G36, tuning 470 fps bateria Sanyo RC 9.6 1600mAh ciągnie bez problemu ale rof nie powala, bateria G&P 9.6 3300mAh rof zadowalający.

Po wymianie kabli na 1,5mm^2 i dołożenie podwójnego MOSFETA stosowanego przez Systeme w swoich GB rof powalający (odczucia subiektywne, brak możliwości pomiaru).

Edited by bun
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...