Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Te cholerne midcapy!


Recommended Posts

Witam,

 

Mam te midcapy: (Midcapy King Arms) i w żaden sposób nie mogę ich zmusić do podawania kulek.

 

Nie pomaga smarowanie, "układanie sprężyny" (przez doładowywanie stopniowe), słowem nic :/.

 

Czy jest możliwe, że są wrażliwe na dany rodzaj kulek (Blaster Pro 0.28)? A może jest jeszcze jakiś sposób na zmuszenie ich do podawania kulek ?

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites

Problemem jest sam magazynek. Kulki zacinają się "na sucho" bez wkładania do karabinu. Natomiast hi-capy i low-capy podają idealnie, co do kulki.

 

EDIT: zamówiełem Pestki. Zobaczymy. Może faktycznie to wina kulek?

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites

Nie wykluczone choć na blasterach nigdy nie miałem problemu. Być może jest to wina "zębatki" w której schowana jest sprężyna (miałem tak w M14 G&G). Owa zębatka w moim przypadku składała się z 2 części "spinanych" ze sobą. Nakładka spinająca trzymała zbyt lekko. Początkowo tylko ją dociskałem a gdy problem sie powtarzał potraktowałem łączenie klejem anarobowym.

Edited by temohab
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Konkluzja: do tych magazynków muszą być kulki polerowane (w magu są dwa rzędy kulek, które mocno na siebie naciskają - przy kulkach chropowatych tną się. Dzwinym wyjątkiem są pestki - te się nie tną).

 

Najlepiej działają kulki G&P (tesotwane 0.28).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...