Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp001 problem co robic ?


Recommended Posts

Witam! jestem nowy na forum. kupilem sobie niedawno mp001 po kilku strzelankach zaczela sie scinac, tz. Jak naciągnę to gwałtownie odskakuje do poprzedniej pozycji. Gwarancje mam ale musialbym jechac z te bronia do sklepu a na to nie mam czasu, wiec bede sie sam chcial pobawic tym. Kolega ma te sama replike i mu sie to samo dzieje. co moze byc przyczyna ?

Link to post
Share on other sites

moglby mi ktos wrzucic foty zlozonego mechanizmu spustu. tylko bez oslony bo rozebralem i nie wiem jak mam zlozyc bo zostala mi taka mala czesc dl okolo 1.3 cm. zciey ma 1 koniec na trojkat. i odstajacy cycel taki z chyba mocowaniem na sprezynke. gdzie mam to wlozyc?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie , nie dadzą nowego , nad kleili mi mojego już oddawałem 3 raz na gwarancje i cały czas nad klejają ... Partactwo a nie robota ....

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1978 tu masz te części ... To są wzmocnione wiec te potrzymają ci spokojnie długo bo to stal .... a do tych co masz to jakiś aluminiowy odlew sprawdź magnes nie przyczepia sie ... no a stal jak stal :D

Link to post
Share on other sites

Nie , nie dadzą nowego , nad kleili mi mojego już oddawałem 3 raz na gwarancje i cały czas nad klejają ... Partactwo a nie robota ....

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1978 tu masz te części ... To są wzmocnione wiec te potrzymają ci spokojnie długo bo to stal .... a do tych co masz to jakiś aluminiowy odlew sprawdź magnes nie przyczepia sie ... no a stal jak stal :D

a nie wiesz gdzie dostac takie czesci uzywane albo innej firmy (stalowe tez nie musza byc) .. zalezy mi na tym bardzo ale nie za taka cene .. ten karabin nie jest tyle wart)

Link to post
Share on other sites

Prawo mówi, że jeśli oddajesz ten sam produkt z tą samą wadą na gwarancję 3 razy to jeśli zarządasz, gwarant ma obowiązek dostarczyć ci nowy produkt. Bez gadania.

Więc nie widze problemu, jeśli już 3 razy wysyłałeś to rządaj wymiany.

Sprzedawcy cieszą sie z tego, że klient nie zna swych praw.

Link to post
Share on other sites

A co ja teraz moge zrobić , gwarancja mi wczoraj mineła ... Zbrojownia mówi że to nie ich wina że takie urządzenie sie wyciera .....

Lecz problem zlikwidowany znalazłem kolesi co dorabiają w stali tą cześć za 35zł ... Koszt mały i powiem że teraz spokojnie wytrzyma mi na tej cześć z pół roku (oczywiście co weekend mam strzelanki )... więc jeśli ktoś jest gotów mi zaufać to proszę pisać 9538796 to na moje gg jeśli będę mógł pomóc to służę ....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

35zeta? przepłaciłeś :)

 

 

ja mam ten model od roku i naprawa tego jest banalna stary, teraz nie mam sprzętu by dać foto ale tam takie małe podłużne co haczy takim mniejszym o tłok - na pewno wiesz o czym mówię :) to wystarczy to wziąć i LEKKO puknąć kilka razy tak by się wygieło do góry (mocniej naciskało na tłok) na się wygiąć tak ok 2/3mm (naprawdę odrobinę) i gotowe

 

mi mp001 zaczął sam strzelać i odskakiwać jak tobie po tygodniu o jak to zrobiłem to do dzisiaj się już to nie powtórzyło :) a replika naprawdę potrafi wymiatać

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

delikatnie stukałem i jest cacy - ta część jest chyba stalowa więc jest trochę elastyczna, ale z powodu tego metalu na obudowie mechanizmu (jak on się nazywa?) boję się wsadzić mocniejszą sprężynę bo mam obawy że wszystko popęka a chwilowo mnie nie stać na nic nowego

Edited by mormoran
Link to post
Share on other sites

To nie jest stal tylko znal jest to odlew z powiązaniem aluminium z jakimś "gównem" (przepraszam za słownictwo) . Wszytko w tych broniach jest wykonane ze znalu .... Jeden wielki "shit" .... ASGSHOP ma teraz renament wiec tamtych stalowych cześci nie jestem w stanie kupić .... hmmm czym mozna zastapic te pierścienie do okoła cylindra które są ?? wsadza je sie by cylinder nie latał ... wiecie może?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...