Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metalowy korpus i komora do M4A1 PJ II gen


Recommended Posts

Witka ;)

 

Każdy chyba zna problemy PeJotek II generacij.. batka i korpus.

Dzis chcialem zapytac o korpus, bo moj jest w stanie opłakanym - posklejany, połamany itp ...

Metalowa komora Hop-Up do M16/M4 i METALOWY KORPUS DO M4, a skoro komora to i gumka HU silikonowa

 

I tu moje następujące pytania :

1. czy korpus naprawde jest wytrzymały, i jak sprawuje sie w terenie?

2. Czy komora HU będzie dobrze pasowała do korpusu (ew. do gumki)?

3. Czy będą jakies problemy z montażem korpusu?

4. Czy ktoś kto to robił, wie i napisze, jak zamontować ten korpus?

 

 

Pozdr.

Crusher

Link to post
Share on other sites

Hmmm... jeśli wielokrotnie łamałes korpus to myślę, że nawet metalowy nie pomoże:D. Mimo wszystko to zabawka a nie stalowy prawdziwy gnat, nie nadaje sie do rzucania. Niemniej będzie wytrzymalszy od plastikowego.

problemów ie powinienes miec jak masz tylko jedną lewą rękę a nie dwie.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie rzucam karabinem. Raz tylko uciekając (w biegu oczywiście) wpadlem do studzienki i tak sie zlożylo sie oparlem sie w locie o eMkę.. wychodze (nie patrze na karabin), biegne dalej, potem chce celowac.. i patrze karabin na pół przełamany :mrgreen: :mrgreen: Chcelibyście widzieć moją minę ;)

 

Body jak kleje i potem musze rozwalic to robie to z konieczności a nie z "widzimisię". A sam karabin to bardzo szanuje i dbam o niego ;-) tylko pamiętajmy ze idziemy z nim na taką malą "wojne", gdzie rozne rzeczy moga sie zdarzyc ...

Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do tego tematu, są tam fotki mojego metal body CA http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=39745 . Jednak na wypadki nie ma rady...

Zmiana body jest banalnie prosta, przekładasz lufę, grip, kolbe, GB i po frytkach:D Ewentualnie jakby lufa nie chciała wleźc to troche podpiłujesz gdzie będzie trzeba.

A metalowe zawsze trwalsze od plastikowego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...