Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] ZEW KRWI 2 - Most na rzece Quake


Recommended Posts

Fajny film ale troche dziwny :? w napiętym klimacie goście podkładają ładunek wybuchowy i wycofują się... brakuje małej strzelanki. Z tego wynika, że most był nie pilnowany...

 

W każdym bądź razie doskonała robota, znakomite dobranie muzy i klimatowe wprowadzenie. Gratulacje.

Link to post
Share on other sites

bzzzzzzzz..... G Wolf 1, G Wolf 1

 

to bylo dzialanie GW Marine Special Unit - misja wymagala wysadzenia niestrzezonego mostu, ktory umozliwial odwrot przeciwnika... po uchwyceniu przyczulkow na nabrzerzu, zespol saperski oslaniana przez druzyne zwiadu dokonala zaminowania budowli. Dzieki sprawnej akcji, wrog wszczal alarm w momencie wycofywania sie MSU.

 

Misja: 100% powodzenia,

Straty wlasne: 0

Straty wroga: przeprawa mostowa

Straty wsrod ludnosci cywilnej: 2 rowerzystow (na polecenie kamerzysty)

 

bzzzzzzzzzz...... OVER.

Link to post
Share on other sites

ja mam taka mala uwage

 

w kilku momentach widac ze biegacie bez zalozonych (na oczy) gogli... tak, wiem ze to bylo bez strzelania itd

 

ale warto by bylo np. w napisach koncowych podac formulke ze bezpieczna zabawa w ASG wymaga odpowiedniej ochrony oczu.

 

tak dla zasady :)

Link to post
Share on other sites

obejrzalem :) coz moge powiedziec, filmik fajny, bardzo fajny ale ten wybuch tak troche szybko. Wyglada jakbyscie mieli nie zdazyc uciec :P i co to za trzesienie ziemi przed wybuchem bylo? :P

ale filmik naprawde pierwsza klasa, tak tylko sobie zartuje :D

Link to post
Share on other sites

w napisach końcowych to chyba wartoby napisać raczej:

"Dzieci! Nie próbujcie tego w domu" :-)

 

a co do trzęsienia ziemi to niestety mój błąd:

 

Nie przewidziałem, że gdy wszyscy będą uciekać z mostu tuż przed wybuchem to most zacznie się trząść:)

Niezłą miałem huśtawkę z kamerą

 

eh przydałby się steadycam czasami...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...