Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocleg w Puszczy Kampinoskiej


Recommended Posts

Mam pytanie czy można legalnie nocować w puszczy kampinoskiej?? Czy może są jakieś wyznaczone miejsca do noclegów?? Czy ktoś z was nocował kiedyś w tej oto puszczy?Jest może w sprzedaży taka sitka która zabezpiecza przed komarami,, żeby była duża żeby mozna zrobić sobie z niej jakby taki namiot??

Link to post
Share on other sites

Wszędzie można nocować... pytanie tylko czy ktoś Cię nie pogoni w trakcie snu. Chcesz wiedziec co i jak? Uderzaj do odpowiedniego nadleśnictwa najlepiej z mądrze zredagowanym pisemkiem. Na 99% nie zabronią Ci. Co najwyżej wypunktują czego nie możesz robić i tyle.

 

Co do moskitiery to spoko są różnie "kwadratowe i podłużne" poszukaj po ofertach sklepów militarnych w działach związanych ze sprzętem biwakowym.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jednak o tym kiedy następuje świt i zmierzch decyduje straż leśna, a nie słońce...

 

Jeżeli chodzi o KPN to spokojnie możesz uderżyć do jakiejś wioaski i tam flaszkę każdy gospodarz ci pola kawałek użyczy. Las z prawnego punktu widzenia - odpada.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy powyższy post jest z tego tematu ale po co na ebayu?

Na naszym allegro nawet są i to m.in. dwuosobowe :) moskitery czy jakoś tak ;)

 

A jeszcze lepsze są hamaki od razu z taką siatka zintegrowaną.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy powyższy post jest z tego tematu ale po co na ebayu?

Na naszym allegro nawet są i to m.in. dwuosobowe :) moskitery czy jakoś tak ;)

 

A jeszcze lepsze są hamaki od razu z taką siatka zintegrowaną.

 

Tak jak napisałem są na allegro, czy w polskich sklepach, ale takie które trzeba podwiesić np. do drzewa. Ta moskitiera, którą pokazałem jest razem ze sztywną konstrukcją właśnie coś w stylu namiotu.

Link to post
Share on other sites

Fakt. Jak się przyjrzysz, w którejś aukcji gdzie lepiej zrobione fotki były to część z nich ma takie szlufki, które pozwalają rozpiąć je na sznurkach między drzewami właśnie jak namiot albo poncho czy basha-e czy jak tam to nazwiemy :)

Inna sprawa, że chyba można takie użyć w połączeniu z jakimś dowolnym stelażem.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...