Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ta część to stopka kolby.

 

Nie jest niczym blokowana (przynajmniej w ostrym AKMS'ie, z którym miałem do czynienia - więc w replice pewnie też nie). Spróbuj po rozłożeniu kolby ustawić ją w odpowiednim położeniu używając odrobiny brutalnej siły (ruska konstrukcja, nawet jak chińskie wykonanie ;) ).

 

Tylko z wyczuciem. Słyszałem (i widziałem w replikach kolegów) że materiał, z którego zrobiona jest ta kolba, nijak ma się do uczciwej stali, i potrafi się złamać. Jeżeli pomimo użycia odrobiny siły nie da się rozłożyć, popsikaj WD-40 i spróbuj jeszcze raz.

Nie pamiętam, czy stopka obraca się na jakichś śrubach (które można by poluzować), czy może jest przynitowana (bardziej prawdopodobne, sądząc po zdjeciu).

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

wykręć śróbki mocujące stopke,wyciągnij tuleje(jak ich nie wyciągniesz to nie zdejmiesz stopki) i przypiłuj ząbki od stopki,te ząbki właśnie powodują takie trudne rozkładanie,przypiłuj je troche,ale nie za bardzo bo wtedy wcale nie będzie się blokować.Na pewno po rozłożeniu poznasz to o czy ja mówie. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

A da sie zamiast tej kolby wladowac prawdziwa od AKMSa ?

 

Tak da sie wmatować do repliki kolbę od prawdziwego AKMS. Ja mam stara wersję CM 0.28S i mam zamontowana kolbę od prawdziwego. Niestety prwadziwa, stalowa kolba, jest dużo mocniejsza od mechanizmu jej blokowania który to jest bardzo kruchy i pęka. Mi pękł po jednym strzelaniu. Dorabia ktoś moze te elementy blokady kolby.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Mam problem ze skaladana kolba od CM.028 B. Mianowicie jak juz rozloze kolbe to ta tylnia czesc kolby, na ktorej trzyma sie ramie ( nie wiem jak sie to nazywa :lol: ) nie chce sie rozlozyc. Probowalem zwolnienia wszystkich mozliwych blokad, a tak nie pomoglo. Pomoze ktos ?

 

 

 

 

 

TEŻ TAK MIAŁEM SPRÓBUJ NA SIŁE JA TAK MUSZE ROZKŁADAĆ

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...