Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kałach


Recommended Posts

Znając JG, to ich RPK w stali nie będzie, chociaż zapeszać nie chcę. A u mnie nagła zmiana planów, będę robił z AK-74 VFC. Ale powiadam Wam, najlepiej poczekać na AK-74 od Boyi i wtedy coś działać... albo czekać na RPK JG (ale rewelacji bym się nie spodziewał...)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

http://allegro.pl/item283975417__c_o_g_rpk...ki_gratis_.html

 

I słowo - jak wiadomo - stało się repliką:]

 

No panowie, nieźle wygląda, powinni napisać więcej szczegółów - min. z komponentów jakich firm jest poskładany(o ile tak jest, a jeżeli nie to choćby napisać jaka firma się pod nim podpisuje, no chyba że COG jest producentem wszystkich części)

Edited by oleg_lutajev
Link to post
Share on other sites

Wygląda średnio, ale za tą kasę się opłaca. Dziwnie ten dwójnóg zamocowany, przeklęta trąbka na końcu lufy i dużo niezgodności z oryginałem...

W sumie czego się można spodziewać po RPK za 900zł.

 

Pozdrawiam

Edited by AKS-74
Link to post
Share on other sites

Wygląda bardzo marnie jak na rpka za 900 zł..wygląda jak ten z SRC.

Wygląda średnio, ale za tą kasę się opłaca.
eee...przecież wiesz dobrze że ... jak się chce mieć ładnego RPKa trzeba wysunąć trochę pieniędzy...

Jak zmrużę oczy i odsuwam się od monitora to może jeszcze tak z grubsza przypomina.... ;-) brzydki.

 

a przy przeróbce to nawet pokrywę komory trzeba przerobić...zapomniałem wcześniej dodać.

 

 

wszyscy chcą mieć RPK....

Edited by yakarov
Link to post
Share on other sites

Racja, racja. Zależy tylko jakie kto ma wymagania odnośnie repliki. Jeżeli ma to być prawdziwa replika RPK to Panowie, minimum 2000zł trzeba wyłożyć.

To wszystko nie jest takie proste jak się wydaje. Potrzeba czasu, pieniędzy i mnóstwo cierpliwości... yakarov chyba wie o czym piszę ;-)

 

Pozdrowienia dla fanów Ręcznego Pulemiota Kałasznikowa :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...