Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SoP-PeL

Użytkownik
 • Content Count

  1,039
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SoP-PeL

 1. Witam, Z racji na brak czasu mam na sprzedaż dość unikatowy temat. Jest to zbiór części do wykonania repliki gazowej- samopowtarzelnej!! - G43. W skład zestawu wchodzi KC02 - jako baza gazowy karabinek samopowtarzalny. w zestwie jest kilka magazynków ( 4-5 ? ) , stan rozmontowany ze szkieletu ( wszystkie części łącznie z plastikową kolbą są dostępne). Replika z lufą precyzyjną. Oraz elementy do stylizacji - sklejkowa nakładka kolby, obsada kolby z uchem do zawieszenia baka kolby muszka podstawa szczerbiny ( stalowa jako półwyrób - do dokończenia - temat mogę trochę podciągną
 2. Sprzedam Miękka kabura Walther + wypychacz kabury P38 ( TM albo ASG_DK - sprawny bez uszkodzeń ) Cena 70 PLN za zestaw. Luneta Carl Zeiss x4 z krzyżem "niemieckim" T 250 PLN.
 3. Mam 2 oryginalne zelty wermachtu w splinterze WW2 stan różny cena 50 pLN / szt .
 4. Szpejoza dla fallschirmjäger: Na handel to co widać : MP40 SRC - blowback ver , bakelit - stock - nie uzywana dobre kilka lat - 650 PLN w cenie magazynki Pas z klamrą FJ + szelki + ładownice 100 PLN Spodnie FJ - 100 PLN Bluza FJ - 100 PLN Granaty po 20 PLN ( albo jako gratis do dużych zakupów) Zestaw Hełm: Hełm to skorupka z żywicy ( fajna bo lekka i szyja nie umiera ) - niestety nie udalo sie przeszczepić fasunku , pasek od helmu przeszczepiony - 50 PLN Stalowa skorupa M38 + fasunek - 75 PLN ( brakuje paska z wyżej ;) - w gratisie powinno być jeszcze pok
 5. Czy na forum są osoby zainteresowane odkupem w 35-40% ukończonego projektu gazowego G43? W skład zestawu wchodzi: Sklejkowa nakładka klolby Okucia ( obsada nakładki, stopka kolby od G&G Kar98, i jeśli dobrze pamiętam podstawa muszki= Replika gazowa KC.02 jako baza ( karabin samopowtarzalny :) ) + 4 magazynki krótkie Frezowane bloki przygotowawcze pod podstawę szczerbiny i suwadło ( stalowe)
 6. Witam, Czy macie wiedzę Czy uda się wykonać Takowy manewr ( zmianę okablowania z kolby do chwytu przedniego) w replice M4 G&G? Czy są jakies kompletne zestawy kablowe do takiej modyfikacji? Pozdraiwam!
 7. http://www.ww2airsoft.org.uk/php/phpBB2/viewtopic.php?f=178&t=17780 sprzedam to co w linku - oczywiście tam trochę naciągnąłem ceny. Za suwadło od prawdziwka 110 PLN Za komplecik także 130 PLN Do negocjacji wliczony w cenę transport w Polsce :)
 8. Noo to Maus G&G w nowym wdzianku. Jedyne co muszę jeszcze zrobić to wymienić śrubę od HU gdyż body G&G jest zdecydowanie grubsze i moja się nie chowa poprawnie. Do zrobienia zostały już tylko wsporniki pod lunetę :)
 9. SoP-PeL

  Kar98K

  wania sprawdź dokładnie jaki uszczelka ma wymiar i uderz do http://www.passerotti.com.pl/ - mają tony uszczelek i na pewno dobiorą coś!
 10. SoP-PeL

  Kar98K

  a jaka luneta powinna być prawidłowa do takiej zabawy? rozumiem ze montaż najlepiej wychodzący z korpusu ( chociaż szkoda że trzeba wiercić i gwintowac) problem tylko z lunetą z odpowiednim krzyżem to chyba wiekszy problem. Sam montaż pewnie jestem w stanie wykonać gorzej faktycznie z lunetą.
 11. SoP-PeL

  Kar98K

  Pytanie, czy te lunety montowane na bocznej szynie w okolicy szczerbiny ii... czy to nie jest aby za daleko?
 12. SoP-PeL

  Kar98K

  "nie znaleziono strony"...
 13. SoP-PeL

  Kar98K

  Ja będę łykał tego specowego kar'a jak się uda bo jest tylko jedna sztuka czy ostra kolba podejdzie do tego cudu?:)
 14. SoP-PeL

  hełm M38

  Witam, Mundury historyczne pl ma w swojej ofercie elementy hełmu M38 ale drogo to wychodzi!
 15. SoP-PeL

  Kar98K

  Pytanie - czy aktualne mausy w gunfire to "nowa" wersja bez problemów ze stałością FPS i niecieknącymi magazynkami? I drugie pytanie - czy da sie jakoś zmniejszyc FPS w tej replice naprawde nie mam ochoty strzelac z 520 FPSów zwłaszcza w Poznańskich miejscówkach...
 16. Przeklejam z innego forum - może ktoś tego jeszcze nie zna http://ww2aa.proboards.com/thread/6687
 17. WItam, czy szanowni koledzy nie znają adresu gdzie mozna takowa wykonac( najlepiej gdyby dało się ją lekko zmodyfikować) Wykonuję stylizację repliki M14 na G43 i taka wiedza byłaby bardzo pomocna! Pozdrawiam!
 18. Witam, Bardzo proszę o pomoc w podaniu wymiarów jak poniżej: http://imageshack.us/photo/my-images/515/beztytuuxqj.jpg/
 19. eee ale na jakiej zasadzie to działa? Musiałby być jakiś system czujników albo cokolwiek co wykrywało by obecność lub brak kulki w komorze HU (chyba że to błąd w opisie sklepowego produktu?)
 20. Hej, w wersji C na gunfire piszą cos o bolt stopie? Niby replika przestaje strzelać po oddaniu ostatniego strzału? czy ktoś może to potwierdzić?
 21. Witam, Potrzebuję informacji nt. kopii replik karabinów wyborowych w standardzie VSR TM Która z nich ma najlepszy stosunek jakości do ceny - głównie chodzi o żywotność przy około 380-400 FPSach. Wiem że najlepsze wyjście to właśnie zakup VSR od TM no ale z nimi tak dość trudno z dostępnością. Inne propozycje? Na koniec zaznaczam NIE MAM ZAMIARU UŻYWAĆ TEGO JAKO KARABINU "SNAJPERSKIEGO"; "PARA..." itp. itd. Za drurne komnetarze " nie zbudujesz snajpy za 500zł" naprawdę podziękuję - ale nie to jest moim celem. Pozdrawiam! SoP-PeL
 22. Hej, mam świetny adres gdzie wszystko znajdziesz : www.google.pl Pozdrawiam!
 23. SoP-PeL

  Beryl

  Najpewniej są to gwinty toczone. A toczone gwinty się kalibruje ( stosuje się sprawdzian - przymiarkę ). Na 95% niezastosowano tego typu sprawdzenia stąd za ciasne gwinty. Nie szalejcie z pilnikami. Idźcie do sklepu i kupcie gwintowniki M14x1 L ( lub H - znaczenie lewoskrętnego gwintu ) i wkręćcie. Na pewno pomoże.
 24. SoP-PeL

  Beryl

  Pomijając fakt, że komora źle leży w body AK to fakt - niezły detal. Ale jest to adapter do body Galila które jest skośne w miejscu magazynka.
×
×
 • Create New...