Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR4 SRC vs M4 JG


Recommended Posts

Witam !

 

Bedzie to moj pierwszy aeg chcialbym sie dowiedziec jak z ich wytrzymaloscia itd. Niemoge znalesc tematow na forum wiec zakladam nowy temat .

 

Mam do wyboru :

 

SR4 SRC/STTI

 

M4 Jg

 

M15A4 CA (SL) niedlugo bedzie recenzja

 

lub jakas uzywke TM

 

Ps. chcialbym miec karabin ktorego nie bede musial naprawiac itd.

Link to post
Share on other sites

Hmm...był kilkunasto stronny temat o SRC i gdzieś zaginął :roll: A tak w ogóle to nówki już raczej sie nie dostanie, tylko używke z tego co wiem ;) No ale do rzeczy, mam SR4 przeszło rok i do czasu jak poszła na serwis właśnie po około roku, to nie miałem z nią problemów ;) Oczywiście ma przypadłość emek, tzn. chwiejną lufe, ale u mnie było to minimalne ;) No i oczywiście odrazu gumka hop'a na silikon :)

Moja gdy leciała na serwis miała przebieg ok. 15tys. kulek i żadnych mechanicznych uszkodzeń tylko kulki przestała podawać więc chyba coś z hopem miałem...No ale po tuningu do ok.380fps dalej śmiga ;)

Mam nadzieję, że to pomoże choć mówią, że chińczyk chińczykowi nierówny ;)

 

EDIT

 

Znalazłem jednak ten temat...;)

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=12569

Edited by Shadus
Link to post
Share on other sites

Ja raczej SRC nie polecam... Co prawda mam SR4A3, czyli M16A3 ale bebechy te same. Chwiejna lufa to zmora, skrzypienie body, łatwo łamiące się uszy, niepasujące niektóre magi (mi nie pasowały midcapy MAGa tzn nie podawały kulek). Gearbox wystrzelił na stocku jakieś 5k kulek i nie było żadnego zacięcia, nie pękły mi zębatki (z tego co pamiętam często się to zdarzało, nawet stockom). Kłopot może też być w tuningu, bo gear niby v2, ale cylinder normalny od v2 ma luzy. To samo z body - jest pod gearbox SRC, i inny może mieć pewne "odchyły".

 

Ogólnie myślę, że za tą cenę mógłbyś dostać coś lepszego. Odradzam jakąkolwiek eMkę z plastikowym body - jeszcze jak front jest ciężki to lubi wszystko latać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...