Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN SCAR LB Deluxe Version firmy STAR


Recommended Posts

Witam wszystkim wczoraj na głównej stronie ukazał się news dotyczący tego karabinu http://www.starairsoft.com/product_detail.php?productid=336 i mam kilka pytań (mam nadzieje że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na nie)

Po pierwsze kiedy ma się pojawić w sklepach (chodzi mi o sklepy zagranicą bo w Polsce pewnie będzie w wakacje)

i po drugie ile ma fps bo na stronie producenta nigdzie nie mogę znaleźć

Link to post
Share on other sites

Oficjalnej daty wydania w sklepach w HK nie ma, ale dedukując na podstawie SLR STARa, to za jakiś tydzień, maks 2 powinny się pojawić np na WGC. Stawiałbym, że wyjdzie jeszcze przed świętami.

 

Jeśli chodzi o FPS, to SCAR ma na pewno ten sam GB co eMki STARa, czyli koło 330 FPS stock.

Link to post
Share on other sites

Na War4Toys jest napisane:

Battery: Mini Type Battery (Not Included)

(...)

- Build in 1700mAh 9.6v Battery No Wire No Socket.

Więc w końcu jest ta batka czy jej nie ma? Bo z tego co tam napisali nie wynika to jasno. I jeszcze jedno: czy dobrze zrozumiałem, że jest to bateria bez kabla? :strach: Czy jest to coś w rodzaju pakietu w aparacie fotograficznym, że ładuję paluszki do plastikowego stelażu który ma na jednym końcu dwie elektrody i wsuwam do środka? :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czyli de facto nie standardowy V2 tylko jak to piszą na WGC "STAR Original Gearbox with Spring Release for Quick Spring Changing", co więcej przyjżyjcie się zdjęciom eMki Stara na WGC. Czy body nie jest przydługie? Myślę że to ma związek z tym specjalnym gearboxem.

 

WGC

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...