Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzisiaj na pierwszej strzelance mój AEG(G36c JG) przestał strzelać :???: Na początku strzelał normalnie później tylko było słychać jak silnik ledwo ciągnie. Pomyślałem że aku padł ale po kilku godzinnym ładowaniu dalej nie działa AEG. Słychać tylko wolno chodzący silnik :roll: Co może być? Tłok sie zaciął? Thx za wszystkie odpowiedzi

Edited by W.Zajcev
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja miałem ten sam problem z moim G36C z JG. Też myślałem że to akumulator bo najpierw spadł drastycznie ROF (tak jakby bateria miała zaraz wyzionąć ducha) a potem było tylko słychać ciche rzęzienie silnika (pracował ale nie było słychać zgrzytu o zębatki za to cholernie szybko sie grzał). Wysłałem do Krakmana i okazało się, że poszła zębatka osi silnika.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Być może niedokręcony silnik, spróbuj dokręcić go śrubką regulacji która znajduje się na spodzie chwytu. Jeśli regulacja nie wpłynie na pracę mechanizmu to prawdopodobnie masz uszkodzoną którąś zębatkę.

 

Pozdrawiam

Edited by Morda
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Nie chcę zakładać nowego tematu z tak błachego problemu więc na wstępie przepraszam, że piszę w tym temacie.

A mianowiće mam problem z magazynkiem typu Hi Cap do G36 który dostałem wraz z repliką (G608-2 [G36K])

W trakcie strzelanki, podczas podkręcania usłyszałem dziwny dźwięk, taki jakbym z podkręconego maga wysypał kulki przez wciśnięcie tego małego guziczka. Od tamtej pory mag nie podaje. Na pewno wina magazynka, ponieważ na innym strzela.

Gdy rozkręciłem maga w tej prowadnicy były kulki, wysypałem je i myślałem, że to pomoże lecz dalej nie podaje. Teraz kręce tą ząbatką pod magiem i kręcę, a kulki i tak stoją w miejscu.

Jeśli możecie to powiedzcie mi co się najczęściej psuje w magach i co może mojemu dolegać.

Niestety nie dałem rady rozczepić maga na pół gdyż coś mocno trzymało tam przy zębatkach, a śrubki żadnej nie widać.

Mogę to szarpnąć mocniej? Nie chciałem połamać :)

Pozdrawiam i dzięki wielkie za pomoc.

 

Dodatkowo dodam fotkę:

1006171rb9.th.jpg

Edited by suchy1992
Link to post
Share on other sites

Jeżeli wykręciłeś wszystkie śrubki i wyjąłeś blaszane kółeczko trzymające pokrętło w swoim miejscu, możesz rozkładać. Sprawdź, może brakuje Ci jakiejś części - tak najprawdopodobniej. Daj fotkę wszystkich części z hicapa, które masz, będziemy wiedzieć czego Ci brakuje i gdzie szukać zamiennika.

Link to post
Share on other sites

Wykręciłem wszystkie śrubki, ale blaszanego kółeczka nie dałem rady ruszyć.

Po godzinnej męczarni naprawiłem maga. Zeskoczyła końcówka tej kulistej sprężyny dzięki której możemy podkręcać maga tylko w jedną stronę. Ta końcówka nie wiem do czego służyła, ale na niej była zamocowana taka czarna gumka (być może zapobiegała cofaniu się podkręconych kulek). Mniejsza o to, ważne, że magazynek działa. Dzięki.

Edited by suchy1992
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...