Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana frontsetu


Recommended Posts

Witam,

Zamierzam ściągnąć z WGC eMkę WGC Custom. Niestety upatrzony przeze mnie M4A1 (stała kolba) dość długo jeszcze będzie niedostępny.

Wymyśliłem za to, że zamówię M16A3, do tego ten frontset G&P i po prostu podmienię frontsety.

Dłuższa lufa wew. będzie ukryta w tłumiku.

 

Czy to jest wykonalne i czy nie ma przeciwskazań?

Jak wygląda demontaż frontsetu?

Link to post
Share on other sites

1. Przeciwskazań brak. Pasować będzie.

2. Zdejmujesz okładziny, odkręcasz deltaring, zakładasz nowy grip, dokręcasz deltę. Gotowe. Raz rzucisz okiem na montowanie i będziesz wiedział jak odkręcić.

 

Tym samym zostanie Ci nadprogramowy deltaring G&P. Gdybyś czasem chciał go sprzedać osobno (lufy zewnętrznej nie potrzebuję) napisz - biorę od ręki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odświeżę ten temat.

W wątku o wgc customach wspomniałem, że mam problem z odkręceniem frontsetu. (wymiana m16 na m4).

Otóż zakupiłem klucz przeznaczony do tego celu, górne body ustabilizowałem w imadle, delta ring i okolice zdrowo podlałem WD-40.

I kupa, mości panowie. Mimo pewnego i mocnego chwytu żadna ludzka siła nie jest w stanie tego odkręcić. Zapieczone na amen.

(odkręcam oczywiście w lewo, jak butelkę Kubusia).

Nie liczę nawet na rady (bo co tu jeszcze radzić?), po prostu chciałem się podzielić z wami moim smutkiem...

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak nie załamuj się ! TO puści napewno ... ja ze swoim egzemplarzem walczyłem z 2-3 dni żeby go odkręcic...Polecam klucz "żabke" złap cały delta ring i z całej sily kręc,u mnie puściło dopiero jak z mgr inżynierem - moim Tatą za to złapaliśmy :P Takto to nawet nie drgnęło,wsadź w duże imadło podłóż coś żeby się nie porysowało body i z całej siły.Takim kluczem również próbowałem i za żadne skarby nie chciało puścic dopiero żabka poratowała.Rurę gazową usunołeś ? Spotkałem się że ktoś jej nie usunoł i próbował odkręcac.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...