Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wolf.Tns

Użytkownik
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

 1. Panowie wiecie jak zdemontować płytkę na końcu zamka którą trzeba wcisnąć aby zdjąć zamek? Albo jak należy zdemontować selektor ognia na zamku - wydaje mi się, że to konieczne aby te płytkę zdjąć, ale niestety nie poradziłem sobie z tym zadaniem.
 2. Wolf.Tns

  M4 [KA]

  A czy ktoś z was swoje M4 od KA ( Standardowa długość lufy ) tuningował powyżej 440 - 500FPS?
 3. Generalnie Dude dobrze prawi. To jest kopia Eagle'owskiego "war belt'a" Czy jak to tam się nazywa.
 4. Nie no bez takich prowokacji!
 5. O wy ! To się nerka nazywa ! A tak serio, to niestety chwilowo swojego belly bag'a już nie posiadam( czego żałuję ), ale uważam to za całkiem wygodne rozwiązanie.
 6. w "Mundur i oporządzenie" jest trochę tematów o CIRASach, także o samych PANTACach i FLYYE'ach, łącznie z porównaniami, więc tam możesz poszukać, wszystko powinno być.
 7. Ja bym temat przeczytał cały od początku i wtedy zadał to pytanie, albo właśnie tego nie robił.
 8. No, a do czego ja podałem link ? Do tego czego on szuka, po prostu uważam, że jedno i drugie jest ciężkie do znalezienia, to, że uznałeś, że mówiąc "powodzenia" miałem na myśli PANEL FSBE którego temat był poruszany już wielokrotnie, to nie oznacza, że mi się pomyliły, tylko, że ty tak założyłeś :P Jedynie możesz się, ze mną nie zgodzić, że oba panela są trudne do zakupienia. Proszę mi nie wmawiać, tego o czym nie myślę :P
 9. Nie, Panel FSBE jest zaokrąglony, panel SDS'a jest takim prostokątem. Wiem gdzie jest różnica :P Tak czy inaczej oba Panele. z tym, że FSBE trudniej, są trudne do kupienia, albo ja źle szukałem. Edit. A tutaj pisze, że jest dostępny - http://www.entrygear.com/product.asp?id=4290 Z tym, że do PL nie wysyłają, ale to nie jest jakiś wielki problem.
 10. Medical może być, Snapy jednak należałoby wymienić. Osobiście niżej być pouche na granaty przeniósł.
 11. Nice, w pełni usatysfakcjonowany bym był gdyby miał w gnieździe STANAGa :P
 12. Ktoś sprawdzał kiedyś i tak samo nie świecie w IR jak Krylon. Zresztą leżą u mnie 32 puszki krylonu, to kupię S.Paint i porównam osobiście.
 13. http://soldiersystems.net/blog1/wp-content...ate_carrier.jpg - SPC http://www.captainsjournal.com/wp-content/uploads/mtv.gif - MTV Oni mają SPC.
 14. Nie widzę w tym nic głupiego, bo każdy szczegół ważny, moim zdaniem nie tylko specjalsi itp. mogą mieć "cenzurę na twarzy". Tak jak i nie-grunci czasem nie mają, to nie widzę nic dziwnego w posiadaniu "cenzury" przy Gruntach, aczkolwiek nie upieram się, że to na 100% Grunci, po prostu podałem swoje spostrzeżenia.
×
×
 • Create New...