Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kłopot z nową gumką HU G&G


Recommended Posts

Kupiłem gumkę hop up. Gdy została już zamontowana przestrzeliłem karabin(mam Boyi BI-3681M z Customs.pl i sprężynę m120, mierzone na chrono 399FPS) i ku mojemu zdziwieniu kulki 0.25g latały w kosmos na ok 25-30 metrze gdy hop up był przekręcony na minimum :/ Próbowałem w drugą stronę no i oczywiście wiadomo co się działo - kulki blokowały się w hop-upie. Podejrzewam, że sprawcą tego zamieszania jest dystanser, który jest pewnie za duży i źle współpracuje z tą gumką (Pan Filip z Customs powiedział, że jest ona grubsza od stockowej). Jeśli to dystanser, to gdzie i jaki powinienem kupić?

Link to post
Share on other sites

Pidżefjat wszystko jest świetnie złożone oraz szczelne więc nie ma mowy o jakimś niedociągnięciu. Jestem już pewny, że to wina dystansera, ale nie wiem gdzie kupić mniejsze od tego który był w zestawie z hu. A co do Twojego lotu kulki: widocznie używałeś porządnie polerowanych BB i hop up nie wywierał na nie takiego oporu albo masz poprostu gumkę hop up cieńszą ;). Zauważ róznież, że korzystasz z preclufy, ja niestety jadę jeszcze na stockowej. To również może wpływać na to gdzie leci kulka.

 

Poldeck dzięki pomoc, zaraz zrobie sobie taki dystanser;)

Edited by asgrugermk1
Link to post
Share on other sites

witam

ja miałem taki sam problem w mp5J cymy po wymianie gumki i dystansera na guarderowski ,, na minimum hop-upie kulka leciała do góru ze hej

strzelałem na 0,20g

jeden znajomy podopwiedzial żebym zobaczył na cięższych kulkach i tak kupilem 0,25g G&G i wszystko pięknie śmigało

spróbuj też z kulkami :)

pozdro

Link to post
Share on other sites

W sobotę kupuję kulki do których link podałem w jednym z poprzednich postów. Wykonam sobie parę dystanserów różnych wielkości i jeżeli cięższe kulki nie sprawią, że kulka poleci w miarę prosto, to popróbuję z dystanserami:)

 

Nie ma sensu kupować cięższych kulek. 0.25 na 400fps to optymalne rozwiązanie.

Lepiej pobaw się z dystanserem i dobrze skalibruj replikę. Chyba lepiej mieć sprawny hopup do każdej ciężkości kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...