Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C JG - Selektor


Recommended Posts

AnR jakbym wiedział to bym na forum nie pytał.

Sam właśnie nie wiem. Daje selektor na zablokowany, daje na dól, przeskakuje pomiędzy zablokowanym a pojedynczym, daje jeszcze raz i jest pojedynczy i kolejny raz w dół i mam ciągły.

Edited by jakubskate
Link to post
Share on other sites

Dokładnie mam to samo... Mam jeszcze jeden problem z batka. Wyszedłem dzisiaj na strzelanke i batka padła po ok 150 kulkach mimo ze ją naładowałem na maksa. Po powrocie do domu i ogrzaniu batki było ok. Czy to możliwe że -10 stopni aż tak ją osłabiło??

jeżeli to jest stokowa bateria to jest to normalne,większość stokowych baterii nadaje się od razu na śmietnik.

Link to post
Share on other sites

ja okleiłem baterie taśmą materiałową,bardzo trudno ją dostać w Polsce,ale ja ją mam :wink: ,to jest specjalna taśma do ogrzewania,możesz spróbować owinąć folią aluminiową,ostatnio w "Biedronce" pojawiły się takie reklamówki.

Edited by DyingFetus
Link to post
Share on other sites

Ja mam podobnie (chyba). Selektor chodzi mi dość ciężko i czasami zaskakuje jakby w położeniu na środku między pozycją safe a semi. Czasem (co wydaje mi sie małą i pospolitą wadą) na semi strzela 2-3 kulki i dopiero kończy cykl. Być może to wina serwisu bo 2 tygodnie temu wróciła od Krakmana i wg niego coś w selektorze nie trybiło więc to naprawili. Przed serwsiem nie miałem jednak takich problemów.

 

jeżeli to jest stokowa bateria to jest to normalne,większość stokowych baterii nadaje się od razu na śmietnik.

Jeśli chodzi o baterie dołączane do replik JG to musze stwierdzić, że to jedne z lepszych ogniw jakie dokładają do chińczyków. Ja strzelałem się w -7stopniowym mrozie i baterie well, intelecty i stockowe z CA padały a ludzie reanimowali je pod pachami i w innych miejsach. Natomiast niepozorne Shuang-Ba z zestawu JG sprawowały się wyśmienicie i poza spadkiem ROFu wytrzymały 6 godzin wystrzeliwując około 600 kul. Sprawdzone na moim G36C i Sigu 552 od JG kolegi z teamu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

niestety z moją giecią również jest ten sam problem :/. ale mam jeszcze inne problemy....

 

zacznijmy od tego, że jak naciskam spust, to kulka wystrzeli dopiero, gdy nacisnę go do samego końca (trzeba nacisnąć dość mocno)

porównywałem to z innymi gietami (konkretnie trzema też z jg) i spust działa normalnie. Kumpel, który też ma gietę z jg nie umie wystrzelić ani jednej kulki z mojej repliki. czym to może być spowodowane??

 

no i ostatni problem. Mianowicie ułamał/odczepił (nie wiem dokładnie) mi się selektor ognia z lewej strony. najgorsze jest to, że broń miała ten selektor, gdy ją odkładałem na półkę, a gdy ją podnosiłem dzień później, selektor został na półce ;/ jak to naprawić??

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem, selektor urwał się po lewej stronie, i śrubka została w tej zębatce do której jest przykręcany selektor. Wie ktoś może jak nazywa się ta część i czy da się ją dokupić? Nowy selektor ognia od CA kosztuje 50 zł na krakmanie.

 

BTW. myślę że ww. problemy z trybami ognia są spowodowane nową serią replik. Kiedy je zakupiliście?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...