Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lesiulodz

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Stawiam piwo! Swoją drogą szkoda że replika nie rozkłada się tak łatwo jak oryginał :)
 2. Przekopałem z pół internetu ale nie mogę znaleźć jak w tym sprzęcie zdemontować te części, odkręciłem chyba każdą możliwą śrubkę i tylko nakładka lekko wysuwa się do góry ale nie na tyle żeby ją zdjąć. Rysunki w instrukcji są trochę oporne :(
 3. Ostatnio na strzelance dosyć boleśnie przekonałem się jak szybko mróz wysysa pakiety NiMH stąd postanowiłem zgłębić trochę temat LiPo. Przeczytałem kilka tematów i artykułów ale mam kilka nurtujących pytań. Na wstępie zaznaczę że mam replikę CM.039C oraz akumulator BATIMEX 8,4V 1500 mAh. Wnioskuję że lepszym rozwiązaniem będzie pakiet 7,4V dla bezpieczeństwa pracy i żywotności części. Czytałem że stosując taki pakiet stracę na szybkostrzelności, stąd pytanie nr 1 Czy utrata szybkostrzelności jest znacząca i czy w związku z tym łączy się utrata mocy (fps)? Nr 2 Które pakiety są lepsze cena/jakość? Przeglądając forum najczęściej polecacie pakiety od firm ASG, 8Fields, Turnigy a może coś innego? Nr 3 Jaką ładowarkę wybrać? Chodzi mi o to cz jeżeli zdecyduję się na pakiety firmy ASG to lepiej dobrać do nich ładowarkę ASG? Nr 4 Czego potrzebuję jeszcze? Oprócz ładowarki i pakietu wspominaliście często o sygnalizatorze rozładowania oraz torbie na przechowywanie pakietu, a może coś jeszcze? Nr 5 Chyba najważniejsze Czy w replice muszę wymienić okablowanie lub zastosować jakiś dodatkowy układ mikroprocesorowy? Nr 6 Czy bezpiecznie jest kupować pakiety/ładowarki na Allegro?
 4. Potrzebuję pomocy. Posiadam navcomma, kabel ze złączem K oraz cavalvy bez końcówki. Czy byłby mi w stanie wytłumaczyc ktoś ak odpowiednio zlutować kable? Na cavalvach mam końcówki czarną, białą, zieloną, czerwoną i bez izolacji, natomiast na końcówce zielony, niebieski, żółty, biały, czerwony oraz bez izolacji.
 5. Czy byłby w stanie mi ktoś pomóc? Zakupiłem sobie cavalvy i muszę dorobić do nich wtyk K ale zupełnie nie wiem jak zlutować kabelki, mam 5 przewodów.
 6. Nie musisz rozbierać laryngofonu, kwestIa tylko pokombinowania z kabelkami w przejściówce.
 7. Może być ciężko, takie przejściówki z kablem są na allegro za grosze, ja swoją kupiłem w sklepie z elektroniką.
 8. Miałem podobny problem, czeka cie mieszanie w kabelkach. Ja rozciąłem swoją przejściówkę i pokombinowałem z kablami, jak się poźniej okazało wystarczyło tylko rozłączyc jeden kabel.
 9. W naszej kochanej armii także ćwiczy się walkę z użyciem bagnetu :uśmiech:
 10. Cybul na Lublinku jest cmentarzysko samolotów, śmiglaki też są.
 11. Okolice Łodzi (Parzęczew): http://shooting-academy.pl/ Polecam to miejsce, obecnie na jej terenie powstało "Killing House" z opon, w niedługim czasie ma się pojawić autobus do ćwiczeń. Na terenie strzelnicy ma także powstać ośrodek do ćwiczenia alpinistyki miejskiej. Ponadto strzelnica przystosowana do strzelania z SWD, właściciele to profesjonaliści w swoim fachu, prowadzą zajęcia strzeleckie, z taktyki oraz różnego rodzaju zawody.
 12. Bo skupiłem się na atrakcyjności airsoftowej repliki, dla mnie jest to 6 kg klocek. Popełniłem błąd o gustach się nie dyskutuje sorry.
 13. Nie ? Arthur napisał że fajna by z niego zabawka była a ja tylko że tavor powiedzmy lepiej wygląda ze wzgledu na swoje "futurystyczne" kształy, nie wiem co cię tak bulwersuje, eot.
×
×
 • Create New...