Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

aha i jak wyżej pisali polecam GUARDERA , wymieniłem się z Systemy i jest o niebo lepiej, przy Guarderowskich dają od razu dystanser, który w bazowej formie jest nie do przyjęcia ( bardziej stożek niźli walec :/ ).

 

Dodając że jestem po egzaminie polowym, wszystko pięknie, 0,25 prosto jak po sznurku :) mag podaje dobrze, czasem mam problemy z innymi magami ( low cap ) ale po wyjęciu i włożeniu jest ok. Bateria 8.4 wystarczy na ~3 hi capy, ale to nie jest to czego się chce :) 9,6 i MIODZIO xD także, jeszcze raz, polecam !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie!

Też zastanawiam się nad kupnem tej repliki po nowym roku, ale...

 

http://gunfire.pl/product-yid-1152190165-M...JG-JGF6604.html

http://www.taiwangun.com/shop,show,1227

 

Skąd ta cena? Takie pytanie już było, lecz nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi osób, które je porównały fizycznie. Są tylko posty osób porównujących "papierowe" parametry. Gdyby taiwangun proponował taką samą broń ponad 200 złotych taniej, to mógłbym powymieniać wadliwe elementy, takie jak np. gumka, zmienić korpus na metalowy i kupić 5 real capów :P

 

Apropos real capów - będzie pasować od CA?

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=344

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,194 -> ten z JG musi pasować, lecz jest plastikowy, a CA jest metal + plastik (mam nadzieję, że obudowa maga jest metalowa...).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Właśnie wiem, że Taiwangun ma świetny serwis i jest godny zaufania, ale jednak mimo wszystko proszę o wypowiedzi osób, które miały z tym styczność... mój brat kupił też dość tanio M16 i przy strzale wydobywa się dźwięk takiej sprężyny jak w kreskówkach :twisted: Nie wiem do czego to porównać, ale jak się ma ucho przy kolbie - brzmi okropnie. Wracając - pewnie z chytrości kupię po nowym roku z Taiwangun, ale jednak chciałbym czegoś więcej się dowiedzieć.

 

Pozdrawiam!

 

[Edit - literówki, błąd w zdaniu :)]

Edited by Pumber
Link to post
Share on other sites

Mam bardzo duży problem, ponieważ po rozłożeniu emki (Wybiciu 2 pinów) i Przy jej ponownym składaniu wypadło to coś co wypycha kulki (Nie wiem jak to się fachowo nazywa, taki plastikowy wypychacz który wkłada się do komory nad wlotem kulek z magazynka), tzn. luźno "Lata", ale nie wypada.Nie wiem, czy mam wysłac to krakmanom, czy da się to samemu naprawic, ale bez otwierania gearbox'a, bo repliki nie mam nawet 24 h i nie byłem z nią na ani 1 strzelance.Czy mogę prosic o nową replikę, lub zwrot pieniędzy?

Dodam jeszcze, że od samego początku nie działała blokada spustu, tzn.gdy nacisnęłem trochę mocniej na spust to blokada puszczała.

Replika zakupiona na taiwangun.com (Słyszałem wiele złych opinii o sklepie np. o złym servisie)

Edited by Lavarez
Link to post
Share on other sites

Już gadałem z kimś innym,chodzi o to, że popychacz dyszy pękł, a blokada spustu od początku nie działała.A co do serwisu to bym tego nie powiedział... Robiąc "Przegląd zerowy" mi np. naładowali trochę akumulator (Nie do "pełna") i taki przysłali, a na pudełku mam ślad 2 strzałów (Dziury po kulkach).

Link to post
Share on other sites

To ja wyskoczę z pytaniem. Wiem, że poruszaliście w tym wątku sprawę podwójnych strzałów i chwiejnej lufy, ale jakiegoś specjalnego rozwiązania tych problemów nie znalazłem. Próbowaliście coś zaklejać, wtykać taśmę w gniazdo, lecz na dłuższą metę to się nie sprawdza. Jest jakiś sprawdzony, dobry sposób na wyeliminowanie tych problemów? Gumka Guardera da radę?

Link to post
Share on other sites

Parę kwestii dla kolegów wyżej. Krakmani mają serwis wzorowy, co do dyszy i blokady - pomyłki się zdarzają, co do akumlatora to nigdy nie jest naładowany ( z tego co się orientuję jest minimalne napięcie by oddać jeden strzał , bo podobno jeśli bateria leży pusta , to jej to szkodzi ). Druga sprawa, chwiejnej lufy nie mam pod żadnym względem ( wszsytko mi lata mniej niż w takiej samej replice tylko CA - tam mogę kręcić lufą zew. do okoła :D ). Problem podwójnych strzałów eliminuje gumka Guardera ( choć i po zmianie z Systemy mi się to zdarzyło parę razy ) ale i na Systemie miałem to dosyć rzadko ( na hi capa może z 5 razy ) a wszystko za sprawą zbyt szerokiej komory HU w miejscu gdzie przychodzi gumka.

Edited by Stan(mody)
Link to post
Share on other sites

Nie mam dubletów na gumce systemy. Efekt chwiejnej lufy, w emce CQB nie występuje w ogóle, ale luzy na szynach ras owszem, kilka milimetrów.

 

 

Jeszcze raz zadam pytanie:

Jak rozebrać frontgrip, z szynami ris? Rozkładam body, i nie wiem co dalej? Trzeba wybić piny muszki? czy w pierścieniu jest gdzieś śrubka?

Link to post
Share on other sites

Siema!

Jakbym kupił tą m4 i wymienił tylko gumkę hu to dało by rade z tego normalnie strzelać?

Czy lepiej już kupić ak47 cymy?

 

Lepiej czytać forum 8-)

 

Ale odpowiem Ci - w moim przypadku na stockowej gumce model JG6604 strzelał wysmienicie tzn hop-up bez zarzutu ale zastrzegam, że było to przy dodatnich temp.

 

Generalnie gumkę opłaca się zmienić zawsze (polecam guardera przeźroczystego bo na systemie miałem dublety)

 

Kwestia czy chcesz mieć ak47 Cymy czy M4 JG to kwestia wyboru wizualnego - co Ci się bardziej podoba. Od razu polecam replikę z metalowym korpusem (a najlepiej stalowym)

 

Jedni ludzie psioczą na Emki JG a chwalą emki Boyia - ja sobie bardzo chwalę osiągi III gen - oczwyiście nie mam tu na myśli badziewnego plastykowego body a emki Boyi które widziałem strzelały tak, że ja dalej bym dorzucił średnio ciężkim kamykiem.

 

Z chińczykami jest zawsze trochę loterii - Albo trafisz coś od razu ekstra albo będziesz musiał podłubać by strzelało tak jak chcesz.

Link to post
Share on other sites

instrukcji załączonej nie ma, poszukaj na necie dowonlej instrukcji do jakejś eMki ( czy TM czy CA ) i praktycznie jest to to samo. HU podkręca się następująco : odciagasz rączkę zamka do tyłu, wyskakuje klapka z boku, i trzymając rączkę cały czas odciągnięta ukazuje Ci się pokrętło HU ( w miejscu po prawej gdzie klapka uskoczyła ) :)

Link to post
Share on other sites

POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM TĄ EMKĘ! DOstałem ją pod choinkę... Wróciłem, naladowałem aku... :D I sprawdzielm Szybkostrzelnosc. SPrawia wrazenie jakby strzelala na 9,6, jest Glosna, fajna, i dobrze sie ją trzyma! POLECAM !

Btw: Wy też macie te aku Golden Eagle ? w Emkach JG (Baterie Large) wszedzie sa Shangbao czy jakos tak, wiec sie zdziwilem xd

A i jeszcze jedno pytanie - wy też macie ją taką głośną i taki jakby suchy dzwięk? :D

2: tera naprawde ostatnie pytanie xd. Frontgrip jak powinien byc zlozony? tzn ta czesc w ktorych w tych dziurach widac wszystko u gory czy na dole? bo ja sie pogubilem :P

Edited by Pernia
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem tą replikę u krakmanów. Chrono pokazał ~430 fps-ów - więc jest fajnie. Powiedźcie mi, jakiej firmy mag podejdzie bez piłowania itd. P&J ponoć bez piłowania miał wejśc a juz się z nim troche pomęczyłem i nie da rady. (interesuje mnie CA). Fajnie strzela na batce firmowej, ale na 9.6 to już idealnie :) Co do celności to wszystkie kuleczki znosi mi minimalnie w prawo - czego to moż być wina? wymiana gumki i dystansera załatwi sprawę?

Link to post
Share on other sites

U mnie również pod choinką znalazł się m4 CQBR :D Jak narazie wszystko fajnie,aku się ładuje,ma już w sobie gumeczkę guardera więc jutro moge dać szerszą opinie ;) Tak na szybko to powiem że okablowanie jest świetne,efekt chwiejnej lufy nie taki jakbym chciał ale jest itak dobrze,można się doszukać na upartego :)

Link to post
Share on other sites

co do magów - mnie CA i STARy podeszły bezproblemowo ( czasem musiałem wyciągnąć i włożyc bo nie podawały, ale nie wiem czego to wina ) znoszenie kulek to rzecz normalna ( firmowe dystansery nie są idealne :/ ) batka 8,4 ciągnie, ale szybkostrzelność nie jest zachwycająca, na 9,6 Intelecta jest juz CUDOWNIE :) co do gripa, całkowitymi otworami do dołu, górna część ma być zabudowana ( ta z imitacją rury gazowej ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...