Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba nie ta sama,u krakmana jest nowsza wersja jeśli dobrze sie orientuje...

ja zamówiłem od krakmana właśnie w tej promocji M16A3,będzie za 2 godzinki :)

Różnica w cenie to chyba po to żeby przyciągnąć klientów przede wszystkim dlatego że zbliża się okres świąteczny.

Edited by szymon91
Link to post
Share on other sites

Mam pytanko co do repliki JG M4a1(JG 6604). Czy opłaca mi się wymianiać lufe na pecyzyjną Systemy czy zostawić standardową i czy wymianić gumke HU(na Systeme oczywiście ;p)?

 

Nie kupuj lufy systemy bo jej nie zmieścisz do środka - Przynajmniej u mnie nie weszła - A na gumce systemy miałem podwójne strzały na singlu i spadek zasięgu (za szeroki kołnieryk gumki) Raczej kup gumkę Guardera przeźroczystą i jakąś inną precrurkę ale dobrej jakości - najlepiej jakby ktoś z twoich znajomych dał Ci wcześniej przymierzyć swoją

 

W ogóle moja replika JG 6604 wyśmienicie strzelała na stockowych częściach (gumce i lufie) Oczywiście mówię tutaj o miesiącach letnich - Na mrozie stockowa gumka może się nie sprawdzić.

Edited by HustleR
Link to post
Share on other sites

Co do gumki to weź gumkę przeźroczystą - Ta czarna jest do mocniejszych replik i może być za twarda. Co do lufy to nie chcę Ci nic doradzać - Wiem tylko, że lufa Systemy nie wejdzie do tej repliki ze względu na to, że lufa ZEWNĘTRZNA ma za wąską średnicę przeznaczoną na włożenie tam lufy WEWNĘTRZNEJ. Czy to będzie 6,04 czy 6,03 to myślę nie będzie miało większego znaczenia w zasięgu a 6,03 może zwiększyć ryzyko zacinki. Ja bym brał 6,04

 

Pamiętaj także aby używać kulek najwyższej jakości - Odpuść sobie kulki 0,2 i 0,23 grama firm PJ, Extreme, Pestki itp. Używaj 0,25 Blaster lub EXCEL

Link to post
Share on other sites

Kup gumkę SYSTEMY czarną.

 

Nie kupuj Guardera. Będziesz mieć problemu później. Zazwyczaj raz czy dwa razy wyjmiesz lufę i gumka do wyrzucenia.

Kulki skręcają w którąś stronę.

 

Oczywiście nie zabije Cię jeżeli kupisz Guardera :-F

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by F4RR3LL
Link to post
Share on other sites

Zapytałem kolesia ze Zbrojowni i odpowiedział mi że preclufa Systemy wejdzie :???:

 

Rób jak chcesz - U mnie nie weszła do tej repliki. Może koleś nie zrozumiał, że nie chodzi o długość tylko o średnicę zewn. lufy - Mi udało się włożyć lufę do 1/5 długości a potem blokada - Smarowałem silikonem obficie, kręciłem wokół własnej osi - Nie weszła - Jak w Zbrojowni są tacy specjaliści to im wyślij niech spróboją włożyć - Albo ja miałem jakiś wyjątkowy model lufy albo repliki albo oni jeszcze nigdy tego nie robili i nie zdarzyło im się to wcześniej więc tak mówią.

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=53147&hl=

 

Powyżej masz jeszcze link do topicu w którym opisałem swój problem - Jak widać nie tylko ja tak miałem

 

Pamiętaj - zrobisz jak zechcesz.

Edited by HustleR
Link to post
Share on other sites

mam takie pytanko... planuje kupic wlasnie replike III generacji JG a konkretnie http://www.taiwangun.com/shop,show,1228 mysle ze jest niezla okazja.... ale co sadzicie aby zamontowac do owego modelu opytke http://www.taiwangun.com/shop,show,1244 czy jest sens ?? bo w piatek mam zamiar zamawiac tylko nad ta luneta mysle

Edited by fido911
Link to post
Share on other sites

fido911:

Możesz je oczywiście kupić tam gdzie i samą replikę:

http://www.taiwangun.com/shop,show,242

Cena jak widzisz.

 

Montaż można wykonać samemu i nie traci się przy tym gwarancji (gwarancje tracisz wtedy gdy otworzysz Gearbox) ale domyślam się, iż nie masz doświadczenia w rozkręcaniu replik. Tak więc przy zamówieniu repliki, do koszyka wkładasz również w/w body i w szczegółach zamówienia prosisz aby seryjne plastikfantastik wymienili na te zakupione. Za cała "operacje" nie ponosisz dodatkowych kosztów bo kupujesz wszystko u nich i masz gwarancję, że wszystko jest złożone tak jak być powinno ;)

 

Immortal_46:

 

Największą wadą tej repliki jak i potomnych tej serii jest niewątpliwie body. Tak wiem, że są tacy co mają już ten sprzęt dłuższy czas i może to nadal się trzyma ale... tworzywo to tworzywo, pewnego dnia akurat się potkniesz, podeprzesz repliką czy Bóg wie co jeszcze i będzie po zabawie. Dlatego na start zmień body, na pewno nie pożałujesz. W dalszej kolejności zmieniłbym sprężynę na trochę słabszą, markową. Dalej to już standard: gumka HU, dobra bateria, ładowarka no i precka systemy (ale to już nie tak koniecznie bo coś ala precyzyjne siedzi w środku, więc na pewno będzie lepsze od typowych, chińskich, stockowych luf).

 

A najlepszą zaletą jest obecnie niewątpliwie promocyjna cena ;)

Edited by Nomad
Link to post
Share on other sites

No nic i ja w koncu zastanawiam sie nad ta repliką. Mógłby ktos napisać jak mu sie sprawuje w tym momencie?

 

 

Jestem nowicjuszem i mam tę replikę i wg mnie jest świetna.

Jest celna, głośna i mocna.

Póki co nie zamierzam w niej nic wymieniać zobaczymy po pierwszej poważnej strzelance.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...