Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LOW_CAPY DO ak47


Recommended Posts

wczoraj kupiłem dwa low-capy od CA, metalowe o pojemności 70kulek do ak47. kiedy włozylem magazynek do mojej broni, i nacisnąłem na supst nie poleciała ani jedna kulka... tak jakbym strzelał bez amunicji... co mam zrobić aby magazynki zaczęły podawac kulki? :cry:

Link to post
Share on other sites

Jeśli wypadają to znaczy, że mag je wpycha do szyjki komory. Jeśli strzelał na fabrycznym magu to znaczy, że dysza daje rade. Jeśli na tych magach strzela na sucho to znaczy, że mag pcha za słabo, tu może pomóc nasmarowanie.

 

Czy przy okazji kupowania magów zmieniałeś w gnacie coś jeszcze?

Link to post
Share on other sites
Np. moje midcapy G&P do AK nie chcą podawać kulek PJ.

Wcale ci sie stary nie dziwie ;P, bo PJty są do niczego.

 

A ty ksyso przestań stawiać milion wykrzykników, i pomyśl troche sam. Bo nikt tu ci nie powie co jest na bank, a tylko mozemy cie nakierować na to co może być problemem. Rusz głową stary, sprawdź czy podaje, czy inne magi działają w replice, staraj sie eliminować różne rzeczy i pisz jkaie postępy.

Link to post
Share on other sites

I NIE DRZYJ JAPY bo to w niczym nie pomoże.

 

Po pierwsze przetestuj jakies inne kulki od kogoś znajomego. Po drugie możesz wyjąć sprężyne i w pewnym stopniu ją "odkręcić" bo fabrycznie zawsze są ciut poskrecane a jako, że z regułuy w lowcapach są sprężyny prostokątne, które podczas pracy skręcają się jedynie w minimalnym stopniu, mogłoby to zdecydowanie pomóc. Oczywiście jeśli masz sprężyne "okrągłą" to masz pecha.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...