Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 G&P, kłopot z selektorem


Recommended Posts

Odgrzewam kotleta niczym babcia rosół w poniedziałek :D

Otóż po wymianie kabli na niskooporowe i zamontowaniu mosfetu mam problem z ogniem pojedynczym.

Raz jest tak że się spust blokuje po pierwszym strzale a raz jest tak że spust przeskakuje. I to jest strasznie denerwujące.... rozebrałem gb ale nic nie zauważyłem żeby coś było ułamane czy coś... ktoś coś poradzi ? Bo zakładam ze po tylu latach sobie już poradziliście z problemem :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie kable są na tyle krótkie że nie powinny kolidować z innymi elementami gb. Idą zaraz obok spustu ale nie przeszkadzają w pracy bo sprawdzałem na sucho. To wina przerywacza? A może za mocno dokręcony? Do tego jak już strzela to mosfet bardzo się nagrzewa.

Link to post
Share on other sites

Dla potomnych jeśli spust na semi przeskakuje to pomaga delikatne rozciągnięcie sprężynki która jest przy selektorze/przerywaczu. Tak by mocniej odbijała.

Bynajmniej w moim przypadku pomogło. Tylko trzeba uważać by nie rozciągnąć za mocno bo będzie się spust blokował po kilku strzałach. Sprawdzone...

Mam nadzieje że to już koniec moich problemów bo wczoraj 4 razy dobierałem gb i już mnie palce bolą od sprężyny :D

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...