Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16a3 COLT G&P nie strzela!


Recommended Posts

Witam, przeszukałem całe forum i nie znalazłem niczego podobnego. Broń strzelała od jakiegoś czasu tak słabo że widać wręcz było lecące i pikujące po 10m kulki, po jakieś serii np 15-20 zaczynała strzelać normalnie. Aż w końcu pewnego pięknego dnia po feriach chciałem jeszcze raz przyjzec sie problemowi i Mka przestała strzelać w ogóle. Kulki są podawane do lufy (widać w gnieździe maga) ale nie strzela. Wydaje odgłos jak maszynka do mielenia mięsa. Broń nie była jeszcze w terenie także odpada możliwość zabrudzenia itp. Jedyne co wymienione to lufa- wstawiłem precke Madbulla (teflon w środku). Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź. Przepraszam również za brak "profesjonalizmu"- od strony technicznej jestem zupełnym laikiem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli już usłyszałeś maszynkę do mielenia mięsa, to oznacza że zrobiło się łyso na zębatkach. Mogę cię zapewnić że masz coś do wymiany w GB.

 

Ogólnie wydaje mi się że albo nastąpiło zacięcie w lufie albo w komorze hop-up, a co do wcześniejszej sytuacji to dysza się idealnie nie uszczelniała z gumką hop-up.

 

To więc winne może ponosić złe złożenie albo precka Madbulla.

Edited by Hubcio
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...