Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem Mp5 Nie strzela & Dziwna Bateria


Recommended Posts

Witam

Mam problem z dopiero co zakupioną repliką mp5 firmy JG .

Replike kupiłem 2 dni temu 8) na taiwangun.com , wystrzelałem może 50kulek , i zacinka , nie wiem o co chodzi jak naciskam spust jest tylko takie ,,tyk" sprawdzilem silnik i kręci sie , a jak sie z powrotem dociśnie to jest tylko taki odglos jakby cos go blokowało ? co to może być ? Bardzo prosze o pomoc . :???:

 

 

A co do baterii.

Moja bateria chyba ożyła :twisted: zaczeła syczeć piszczeć , jęczeć .

Cos tam sie ciemnego pojawiło na jednej (plamka) ale bat. dalej działa :?:

dziwne. Według was bateria dąży do samozagłady :strach: czy to tylko normalne obiawy nowej baterii? :wink: dodam że bateria nie była ani razu ładowana.

 

Pozdrawiam

Byłbym Wdzieczny Za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dodam też że po wystrzeleniu tych kulek (single shot) poszedł bezpiecznik :wink:

 

chyba jakis felerny model mi sie trafił :cry:

 

Odeśle na gwarancje napewno ale mam pytanie wie ktos co to może być ? miał któs już takie obiawy?Bo niechciałbym wysyłać giwery na gware żeby potem się okazało że to bateria (a niestety nikt ze znajomych nie ma takiej bateryjki żeby sprawdzić :wink: ) Chociaż z tego co czytałem w emkach może to być skutkiem Baterii jak i zębatek .

 

Aha , wysyłając na gwarancje musze wyslać wszystko? w pudełku co dostałem ? Pozdrawiam

Edited by jakubbudz
Link to post
Share on other sites

Napisałem maila do Krakmana może coś poradzą , a jak nie to chyba będe musiał tam wysłać.

 

p.s

Ryzykować ? Naładować batke? i sprawdzić czy hula?

 

pozdr.

 

 

 

 

DOdano:

Ładuje baterie z tego co widze i tak spuchła do niewiarygodnych rozmiarów 8-)

przynajmniej okaze sie czy to problem z batka czy z gb

Edited by jakubbudz
Link to post
Share on other sites

To chyba nie teraz... :-o

Dokladnie jest napisane w Gwarancji jak i regulaminie sklepu ,,Na baterie udzielamy tylko gwarancji rozruchowej"

 

 

 

 

 

UWAGA UWAGA!!

PRZEPRASZAM za cale zamieszanie, podlaczylem batke od helikoptera (8,4v) identychna jak moja tyle ze 1500mAh . Wszystko dziala , wiec wina lezala w baterii.

Teraz ja laduje i sprawdze czy da sie ja jeszcze zreanimować 8) RKO :wink:

 

Pozdrawiam

 

Mozna Zamykać :ok:

Link to post
Share on other sites

Dzwoniąc do nich otrzymałem taka wiadomość: ,,Twoja replika zostala przed wysyłką dokładnie sprawdzona naładowana i przestrzelona więc nie ma prawa być żadnego uszkodzenia , przykro nam zawsze mozna zakupic..... itd . :???: troche lipa ale batka działa cos tam sie minimalnie nadlało ale śmiga 8) i to jest najważniejsze.

Planuje zakupić Batke Intellecta albo Firefoxa, ale to dopiero później.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem to Sanyo ma najlepsze ogniwa (ale też najdroższe 8-) )

Ale wole zapłacić za jakość 8)

 

Pozatym zainstniał jeszczejeden problem ,nie wiecz czy to magazynek czy co , ale skończyły mi sie BB's i chciałem sprawdzić czy na tej starej batce bedzie emka działać wiec znalazłem w domu takie pomarańczowe kuleczki (wybralem te najlepsze :wink: ) i załadowałem do magazynka (Hi-cap) No i nie podaje kulek , dopiero jak przekrece magazynek na drógą strone to strzela :cry: myślicie że to wina tych chińskich kulek czy karabinka ? :-o

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A wiec zrodziło się pytanie.

 

Od początku:

Biore kulki , ładuje w magazynek (kulek mam mało wiec wchodzi moze z 30max)

Krece krece krece aż kulki pojawią się w dziurce, okej no i teraz wkładam magazynek w m-5 robi sie takie bzzzzzt , i znowu musze nakrecic magazynek , wszystko ok , strzelam idzie 1 potem nastepna 2 kulka a pozniej nic kręce kręce i znowu 2 kulki wystrzelam , to na tym polega? :wink: No właśnie chyba nie , więć coś musi być zwalone. Skromnie jednak dodam że to nie jest wina karabinka , ponieważ jak wrzuce pojedyńczą kulke w miejsce gdzie magazynek ma tam je niby podawac , karabin ją wyrzuca (czyli jest wszystko ok)

 

Mam jednak pewną uwage , czy w magazynkach typu hi-cap (na 200kulek) żeby strzelać musze mieć wypełniony cały magazynek kulkami ?

 

Pozdrawiam Licze na odpowiedz (to już mój 3 post pod rząd :???: brak możliowści edycjii)

Edited by jakubbudz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...