Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 CYMA problemy


Recommended Posts

Siemka

 

W piątek otrzymałem swoją pierwsza broń AK-74 CYMY. Dzisiaj była jej pierwsza rozgrywka, i stwierdziłem w niej kilka wad.

 

1.Po dzisiejszej rozgrywce stwierdziłem ze spust chodzi inaczej na semi niż na auto (słychać takie charakterystyczne strzelenie spusty bez baterii na sucho)? Co może być tego przyczyna?

 

2.Zdarza się ze bron się zacina na Semi (czasami nawet na auto nie chce strzelać). Czy to może być wina uszkodzonej baterii

 

3. Co mnie dziwi bateria bardzo słabo trzyma nie wystrzeliłem magazynku i się rozładowała, dziwne jest jeszcze to ze podczas ładowania bateria się nie grzała a przy jej użytkowaniu tak (to chyba nie jest normalne). Czy bateria musi być odłączona, gdy broń niej es użytkowana?

Link to post
Share on other sites

1.spust ma niewiele do gadania-spustem zamykasz obieg elektr.rowniez dobrze moglbys przytykac kabelek tak jak to robili muszkieterowie

 

 

 

3.czy zrobiles formatowanie baterii? bateria bedzie sie grzala za kadym razem-czy ja ladujesz czy rozladowywujesz(strzelasz).po strzelance baterie wyczerp od zera (zrob sobie rozladowywarke z 2 zarowek halogenowych 12v o duzym i malym poborze mocy) i odlacz na opoczynek.jezeli bateri nie formatowales to odlacz ja i zostaw na jakies np 6mc ,po czym znowu ja sformatuj i wszystkio powinno byc cacy

Link to post
Share on other sites

Spust juz działa... wystarczył strzał ale niepokoi mnie inna rzecz a mian owicie moj kolega ma AK-47 Tactical, po zdjeciu gorne osłonki przed szczerbinką (nad zamkiem gdzie znajduje sie regulacja hop-up) ma kawałek aluminiowej rórki a w moim AK-74 nie ma nic.

Wiecie moze dlaczego?

 

Co do bateri to napisze jak ją sformatuje.

Edited by szmek
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...