Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto? CM023J


Recommended Posts

Powel ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Widziałeś to kiedyś w ogóle w akcji? Bo to jest praktycznie to samo co P&J 16. Czyli nie za bardzo szajs. Dopiero co wszedłeś na wmasg a już wszytsko krytykujesz. Też nie jestem jakoś specjalnie doświadczony, bo tylko rok starszy od ciebie, ale pisze to o czym wiem. Ty chyba nie wiesz, bo ten gun bije wszystkie cymki (o springach już nie wspominając) na głowę. Mixter mam nadzieję, że cię przekonałem jako tako ;)) Apropo na rcdigger dają przy zakupie wzmocnione części, więc polecam z tym że P&J. A zresztą to to samo :P pozdro

Link to post
Share on other sites

zależy co chcesz jeśli M4/M16 to najlepiej JG a kałacha to ja polecam od siebie

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521900...RACY-SEZON.html

świetna replika i teraz jeszcze promocja. osobiście polecam go ale niewiem jak z cymkom bo nigdy niemiałem z nią styczności mojego kałacha mam miesiąc i niema żadnych problemów oprucz gumni hop up która już marnie podkręca ale niedługo kupie sobie siikonową.

Edited by Loroini
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem was. Gościu chce replike do 200zł jak uzbiera do 300 to git, a wy zaraz mu niedługo wyskoczycie z karabinem maszynowym za 3000zł plus tuning bo to szajs za 500zł.

 

Ludzie. To tak poszukuje samochodu do 20000zł. Za 30k masz duzo lepszy a tamto to.... ;-) :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Doobra, topic do zamknięcia, już zakupiłem MP5 SD5 od JG, to już dość dawno, ale dawno tu nie zaglądałem ;P

 

Zanim modowie zamkną topic, to możecie napisać co myślicie o w/w replice - dla mnie na kulach 0.23 b.dobra... Jak na początek ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...