Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ostatnio kupilem replikę M92F/M9 Heavy Weight Gas Pistol [KJW]

 

..

 

po oddaniu strzalu pistolet wyglada tak

dsc00567qm3.jpg

 

musze dopychac do konca wlasnie ten element zeby oddac kolejny strzal..

 

replika posiada blow-back .. moze nie dziala on prawidlowo? moze ktos mi pomoc?

Link to post
Share on other sites

A jak wygląda zamek po zdjęciu od spodu i szkielet? Widać jakieś uszkodzenia? W każdym razie sprawdził bym jeszcze miejsce gdzie wchodzi bolec prowadnicy zamka do komory HU, jest tam taka mała sprężynka która powoduje cofanie lufy. Może ci wypadła, albo bolec się w niej klinuje. Nic innego nie przychodzi mi do głowy bo zbytnio nie ma co tam sie popsuć.

Link to post
Share on other sites
' date='29/2/2008, 18:50' post='718521']

Cóż w takim razie chyba Ci nie pomogę :???: Osobiście rozłożył bym ją na czynniki pierwsze i szukał przyczyny. Życzę powodzenia z naprawą.

 

 

w sumie moglbym ja rozlozyc..ale ja od niedawna uprawiam ASG i boje sie,ze moglbym jej nie zlozyc.. no coz..pozostaje mi telefon do taiwangun chyba ...

Link to post
Share on other sites

Rozkłada się banalnie, nikt ci nie każe jej rozkręcać.

Zdejmij zamek, zobacz, czy wlot gazu do cylindra nie jest uszkodzony, obejrzyj górną uszczelkę na magu i sprawdź co ze sprężyną powrotną. Przy okazji nasmaruj giwerę, np. olejem silikonowym w sprayu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

trzeba rozkręcić, wyczyścić dokładnie i dać jakiś dobry smar/olej - najlepiej sylikonowy - po prostu niektóre smary "ścinają się" pod wpływem zimna kiedy strzelasz. Brat miał to samo - kupił używaną beretkę i też się zatrzymywał zamek w połowie bo poprzedni właściciel smarował ją jakąś kleistą mazią. po przejechaniu nowym smarem wszystko idealnie śmiga.

Link to post
Share on other sites

ja uważam, że ta beretta to cholerstwo w rozkładaniu i składaniu. Jeżli to ta ABS-owa z taiwangun ? http://www.taiwangun.com/shop,show,13

Mam taką i kiedyś zachciało mi się ściągnąć zamek i z okolic hopa wypadły dwa małe kawałki plastiku. Nie pasowały mi do one niczego i zaniosłem replikę do krakmanów. Musiałem zostawić bo nie chcieli jej złożyć na poczekaniu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...