Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poradniki


Recommended Posts

Czy istnieją gdzieś w sieci poradniki dla początkujących snajperów?? Wacham się nad wyborem snajper(strzelec wyborowy) czy szturmowiec. A poradnik chcialbym po to bo lubie sobie takie rzeczy poczytać i poćwiczyć,może ułatwi mi to troche wybór. Prosiłbym o linki :) Z gory dzieki

Link to post
Share on other sites

Karabin "szturmowy" taki który będzie miał na tyle dobre osiagi i powtarzalnosć strzłąu żeby w pewnych warunkch mógl robić za karabin wyborowy. Popracuj trochę na takim czymś i wtedy podejmij decyzję. Kup jakiegoś SPRopodobnego wynalazka, zrób odpowiedni upgrade i zobacz jak to jest. Myślę że droga do snajpera przez strzelca wyborowego jest w takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

potwierdzam.

Zaczynanie zabawy w asg jako snajper to cos strasznego....nabawisz sie złych nawyków.

Zaczniesz jako szturmowiec z 350 fps...jak nabierzesz doswiadczenia, zobaczysz co lepsze(szturmowanie czy kampienie) i kupisz cos nie automatycznego i z porzadnym fpsem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja nie jestem tego zdania kup sobie jakąś pompke albo taniego elektryka by później nie przepłacać. Sam się bardzo wiele nauczyłem z pompką. Dalej jak nie jesteś zdecydowany czy snajper czy szturman to nie możesz być snajperem. Trzeba to po prostu czuć a takie bawienie się w emke z lunetą jest dla mnie obraza niezwykle trudnego fachu. Pamiętaj snajperem jest się przede wszystkim z powodu klimatu.

Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu. Publikacji na temat strzelectwa wyborowego jest jak na lekarstwo. A jak coś już jest to albo niedostępne albo nie wnosi nic nowego. Np "Strzelec Wyborowy" wydawnictwa Bellona jest bardzo słabą pozycją, na forum od bardziej doświadczonych graczy snajperów więcej się dowiesz niż z tej książeczki. jedyne co w tej książce jest na poziomie to jej wykonanie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...