Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To musi być nieźle przekonstrułowana 92... z opcją auto. Dlatego nieźle ponieważ cały układ odpowiadający za auto jest w rękojeści pod nakładką z boku. Nie wiem jak się im to udało, ale ciężko by było w airsoftowej wersji tak zrobić... chyba że cały gun od podstaw (no prawie cały). Co do lufy: Hop-up sądzę że ten sam lufa zew. niby też ta sama - tylko krótsza. Tylko po co? mnie się podoba taka jaka jest :wink: no chyba żebym dorwał tą z equilibrium :killer:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niedlugo bede mial 92 od kolegi to porownam i popatrze.

 

To musi być nieźle przekonstrułowana 92... z opcją auto. Dlatego nieźle ponieważ cały układ odpowiadający za auto jest w rękojeści pod nakładką z boku. Nie wiem jak się im to udało, ale ciężko by było w airsoftowej wersji tak zrobić...

 

a tego za bardzo nie rozumiem. mam 93 ( z tego co widze z Twojego profilu to taka jak Ty ) i uklad ten wlasnie jest pod rekojescia

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po ostaniej strzelance tydzień temu tknięty dziwnym skręcaniem kulek na bok podczas strzelania rozebarłem cały hop-up od beretki. Niestety dowiedziałem się co było przyczyną skręcania kulek. Mianowicie naddarła mi się gumka hop-up w miejscu gdzie wchodzi w wyżłobienie lufy. Po usunięciu naderwanej części gumki złożyłem hop-up do kupy. Jutro przetestuję co i jak się sprawuje po tej amputacji. Gumka jest b. podona do tej od betetki m9. Ale czy taka sama to nie dam głowy. Wysłałem maila w sprawie kompatybilności gumki z m9 i m11 do asgshopu - jak na razie nie odpisali. Z tego co oglądałem gumkę to trochę kołnież trzymający kulkę był naderwany i efekt był taki, że nieregularnie wystawał w lufie. Jak ktoś rozbierać będzie chciał hop-up to uprzedzam od razu niech zrobi sobie fotki kiedy hop-up jest jeszcze złożony - ułatwi to późniejsze składanie. Jeszcze jedno przy wyjmowaniu gumki z metalowego kołnierza radzę uważać na kuleczkę wielkości śrutu - długo jej szukałem jak wyskoczyła :-F . Pozdrawiam

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...