Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

cześć

mam problem dotyczący magazynka z mk23 socom od stti.

 

otóż kiedy załaduję magazynek kulkami i wszystko wygląda ok, strzelam 1 kulką, a następne już nie dochodzą do góry magazynka, tylko stoją w miejscu, jakby w powietrzu ;)

kiedy sciągnę sprężynę w dół, kulki także zostają w takiej samej pozycji.

i właśnie nie wiem, dlaczego mag nie podaje mi kulek. myślę, że może powinienem go nasmarować od środka jakimś silikonem? (żeby kulki się ładnie ślizgały, a nie stały w miejscu).

jeżeli ktoś miał taki problem, proszę Was o pomoc ;)

(mag jest full metal, jeszcze na gwarancji.)

pzdr

 

p.s. jeśli czegoś nie wytłumaczyłem dokładnie - piszcie.

jeśli pytanie jest zbyt lamerskie do tego działu - przenieście.

(użyłem opcji szukaj ;), jakby ktoś pytał)

Edited by menelutor666
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ok, w magazynku nie blokują mi się, ale został inny problem.

przed każdym strzałem muszę naciągnąć zamek, lub wyjąć i włożyć magazynek. dopiero wtedy kulki się ładują i można strzelać. raz. a potem znowu to samo.

widziałem tu niedawno taki temat, ale składał się z 2 postów tego samego autora, problem nie był tam rozwiązany.

 

michalll: wszystko jest ok z tym plastikiem.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zawisanie kulek "w powietrzu" to oprócz użycia papieru ściernego możesz też spryskać mag teflonem (tam gdzie jest sprężyna) albo zmienić kulki. Np. Blastery cały czas mi się zacinały, teraz używam EXCEL 0,23 i jest dużo lepiej. Ale oczywiście papier ścierny najlepszy:)

 

Problem z wyciąganiem magazynka spowodowany jest tym że popychacz nie cofa się do końca, i nie ładuje nowej kulki. po prostu blokuje się on na uszczelce magazynka dlatego trzeba delikatnie wyciągać magazynek. Szczerze mówiąc nie opracowałem jeszcze jakieś profesjonalnej metody aby to rozwiązać dlatego może ktoś coś wymyśli, ja na razie domowym sposobem zamontowałem gumkę recepturkę która "wspomaga" sprężynę popychacza i odciąga popychacz do pozycji umożliwiającej zagarnięcie kulki no i działa.

Możesz również gwałtowniej puszczać język spustu, wtedy sama siła zwolnionego języka odbije popychacz do tyłu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...