Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP DE - słaby ROF na początku


Recommended Posts

Witam,

wg mnie to wina chińskiej baterii dodanej do zestawu...

Otóż. Po włożeniu akumulatorka do M89A, PM ma na początku niski ROF. Dopiero po ok. 5 wystrzelonych kulkach (na auto) słychać jak szybkostrzelność się zwiększa. Później jest już OK.

 

Co Wy na to?

 

Pozdrawiam,

Papuga!

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wymień baterię, sam mam ump od de i powiem ci że bateria to jakaś porażka :/ mi po 1 strzelance już pada (naładowana starczy na około 100 strzałów). nawet jak po zakupie nowej bateri to nic nie pomogło to i tak baterię musisz raczej zmienić. a tak poza tym to pewnie też wina styków (w moim chinole ich nie zaizolowali na końcówkach) i się spaliły na 2 strzelance (ehhh urok chińskich replik...)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Daredevil69, a jaką Ty sobie dokupiłeś baterię? 9,6 czy 8,4?

 

 

w swoim posiadam INTELLECT`a 1200mAh 8.4V i jak narazie nie narzekam a kombinowalem z 9.6V i nie polecam zbytnio jest za mocna. z poczatku mialem maly problem z silnikiem i sadzilem ze to batka ale jednak sie mylilem po wymianie na nowy silnik EG700 UMPek chodzi jak malina :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Też mam UMP z DE. W moim problem wyglada nastepująco - od początku nie działał na "firmowej" batce więc zakupiłem nową 9,6 fimową do UMP G&G - pomijam fakt że ta z DE ma 7 ogniw a ta z G&G ma 8. Problem polega na tym że po wyjsciu z domu, w terenie replika nie chce współpracować z baterią, natomiast na dowolnym largeu śmiga jak złoto. Czy ktoś miał podobny problem i czy istnieje mozliwość zamontowania stałej kolby np od G3 i tam umieszczenie batki?

Link to post
Share on other sites

Hmmm, dziwna sprawa, może coś jest nie tak z polaryzacją w tych batkach? Co do kolby to raczej ciężko by było, najlepiej wyjąc tę klapkę która zamyka przedział baterii, wtedy zostaje jeszcze nieco miejsca w stockowej kolbie. Wątpię, żeby udało się dołożyć kolbę od g3 czy innego guna, najprędzej od g36, ale tamta chyba po prostu jest identyczna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...